МІСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ


Міський центр культури та дозвілля було створено 25.06.2002 року. В ЦКД входять 2 структурні підрозділи -це Парк культури та відпочинку ім. Ф. Михайлова та Кінотеатр ім. Т.Г.Шевченка.
Парк культури та відпочинку знаходиться по вулиці Миру 1. Парк – пам’ятка садово – паркового мистецтва “Славутський” площею 6,5 га створений розпорядженням Виконкому Хмельницької обласної ради депутатів трудящих 72-Р від 30.01.1969 року з метою збереження старовинного парку закладеного в кінці 19 століття.
Заповідний об’єкт розташований в м. Славута і входить до складу природно – заповідного фонду України, який охороняється як національне надбання і є складовою частиною світової системи природних територій та об’єктів, що перебувають під особливою охороною.
Основними породами парку являються: сосна, липа, каштан, клен, ясен, гледичія, бук, сосна чорна. В парку розміщені дитячий майданчик, стадіон, танцювальний майданчик. Також на території парку розташований костел Святої Дороти.
Парк “Славутський” використовується в естетичних, виховних, наукових, природо – охоронних, оздоровчих та інших цілях.
Загальна площа кінотеатру ім. Шевченка 1209,9 кв. метрів, який розташований на площі Шевченка і належить Славутській міській раді на праві комунальної власності. В кінотеатрі Шевченка є зал на 500 посадочних місць. В верхньому фойє кінотеатру розташований більярдний клуб “Сова”. В кінотеатрі проходить демонстрація вітчизняних та зарубіжних кінофільмів та інші масові заходи.