Порядок денний

Орієнтовний порядок денний 22 сесії міської ради 30.08.2017 року

 1. Про внесення змін до бюджету міста Славути на 2017 рік.
 2. Про внесення змін до Програми розвитку парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Славутський».
 3. Про затвердження Положення про відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Славутської міської ради в новій редакції.
 4. Про внесення змін до рішення Славутської міської ради від 31.05.2013 року №18-30/2013 Про створення індустріального парку, в частині зміни кадастрового номера земельної ділянки.
 5. Про оновлення Концепції індустріального (промислового) парку «Славута»
 6. Про Наглядові ради комунальних унітарних підприємств міста Славути.
 7. Про визнання такими, що втратили чинність рішення Славутської міської ради.
 8. Про затвердження Плану місцевого економічного розвитку м.Славута.
 9. Про припинення юридичної особи – комунального підприємства «Редакція газети «Вісті громади» шляхом ліквідації та припинення випуску друкованого засобу масової інформації    міської ради газети «Вісті громади».
 10. Про затвердження міської програми з припинення діяльності комунального підприємства «Редакція газети «Вісті громади» на 2017 рік шляхом ліквідації.
 11. Звіт КП «Славутське ЖКО » про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства за 2016-2017 рік та підготовку до опалювального сезону 2017-2018 рр.
 12. Звіт Славутського управління водопровідно- каналізаційного господарства про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства за 2016-2017 рік.
 13. Про затвердження технічного завдання для закупівлі послуги з проведення аудиту фінансово-господарської  діяльності комунальних підприємств міста Славути.
 14. Про надання дозволу Славутському  управлінню водопровідно- каналізаційного господарства на використання піску з піщаних буртів на території мікрорайону «Військове містечко» у місті Славута.
 15. Земельні питання.

Секретар міської ради                                        С.В.Медведєва