Порядок денний

Орієнтовний порядок денний 18 сесії міської ради 07.04.2017 року

 1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин м. Славути» Власюку Роману Вікторовичу
 2. Про присвоєння звання «Почесний громадянин м. Славути» Цимбалюку Анатолію Борисовичу
 3. Про встановлення місцевих податків і зборів у місті Славута.
 4. Про встановлення ставок податку на майно, в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у місті Славута.
 5. Про встановлення ставок по оренді землі у місті Славута.
 6. Про надання згоди на повернення коштів зі спеціального фонду бюджету міста Славути.
 7. Про електронний обмін інформацією між відділом з питань реєстрації місця проживання виконавчого комітету Славутської міської ради та управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Славутської міської ради.
 8. Про затвердження переліку адміністративних послуг виконавчого комітету Славутської міської ради в новій редакції.
 9. Про заходи запобігання проявам корупції в діяльності міського голови, секретаря міської ради та депутатів міської ради.
 10. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №20-15/2016 від 23.12.2016р « Про умови оплати праці міському голові, першому заступнику міського голови, заступникам міського голови, секретарю ради, керуючому справами виконавчого комітету Славутської міської ради»
 11. Про внесення змін до міської програми «Реформування і розвиток житлово-комунального господарства м. Славути на період 2016-2018 роки»
 12. Про внесення змін до Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в м.Славута на 2015 – 2017 роки.
 13. Про передачу з балансу на баланс комунального майна.
 14. Про внесення змін до рішення Славутської міської ради від 23.12.2016 р. № 13-15/2016
 15. Земельні питання.
 16. Про звільнення тимчасово виконуючого  обов’язки керівника (головного редактора) комунального підприємства «Редакція газети «Вісті громади» Славутської міської ради».
 17. Про призначення керівника (головного редактора) комунального підприємства «Редакція газети  «Вісті громади»Славутської міської ради»
 18. Про звернення Славутської міської ради щодо розміщення кар’єрів на території Варварівської сільської ради Славутського району.
 19. РІЗНЕ

 

Секретар міської ради                                          С.В.Медведєва