Пропозиції щодо вдосканалення сайту

Модератор: Адміністратор

Re: Пропозиції щодо вдосканалення сайту

Повідомлення Андрій » 13 березня 2012, 20:21

Щось мені підказує, що новоспечений Олесь зареєстрований в психоневрологічному диспансері. І не десь в Уганді, а в Скаржинцях.
Андрій

Повідомлення: 0

Повідомлення Олесь » 13 березня 2012, 21:46

Хаму Андрію, якого я не записував до психлікарні а називав паном:
А ще пише, що у Бога вірує, і культуру виховання має. Та й не до Андрія персонально я звертався, а до адміна та мера, але у хама Андрія бач зло ядуче пробилося, бо критику я йому пишу, а не плескаю по плечі, що мовляв молодець Андрій, класний ти литератор, як дехто (громадянин замість нього полеміку зі мною веде). Ось він тут мене і вкусив, замість того щоб гідно опонувати. А ще про чиюсь підлу душонку у своїх опусах розписує. Але я йому боговірному прощаю.
А щодо зареєстрованих з Уганди і Того то прошу всіх, хто не хамить, і кому цікаво, зайти на список зареєстрованих і подивитись на реєстраційні дані частини того списку, й зокрема зверніть увагу на вказані власні сайти.
Олесь

Повідомлення serj » 13 березня 2012, 22:13

Олесю, гості з Уганды це не люди а програми-роботи, що намагаються любой ціною зараеєструватися щоб розмістити рекламу віагри, надувних ліжок і всілякого непотрібу, який людина при здоровому глузді нізащо не купить. А господар цієї програми може проживатьи не в Уганді а скажімо в Україні.
serj

Повідомлення Олесь » 14 березня 2012, 13:14

Дякую Вам serj за пояснення, але я и сам про те знав, а лише зробив адміну заyваження, з натяком на смішність ситуації, адже ж далеко не всі розyміють оті тонкощі Інтернет-технологій. Я дмаю, що адмін міг би дати раду тому, аби роботів поменшало. Хоча, заyважу, що я не мав намір робити з технічної мyхи політичного слона. Образ я не писав, і з почyттям гyморy y мене немає проблем. Андрій же ж повівся як дрібна (_Видалено Адміном_), вказючи мені на дyрдом. Вочевидь, як відповідь на критикy (а не персональнy образy) його літератyрних мемyарів, а зовсім не через питання присyтності отих роботів з Конго чи Того.
Олесь

Повідомлення serj » 15 березня 2012, 19:25

Я можу допомогти Адміну відсікти спамерів. Сам адмініструю форум на phpbb і знаю як це зробити. Ось мій форум http://myflora.org.ua/forum
serj

Повідомлення maydan_2013 » 26 вересня 2012, 21:16

Чудовий, інформаційний сайт, але він дуже "сухий", я б порадив би добавити більше історичних статтей.
Цікавим був би розділ "цей день в історії міста", звісно треба буде трішечки попрацювати, збирати факти, підняти архіви..... Для допомоги в цій кропіткій справі, можна б було долучити школярів, як завдання з історії рідного краю...

Також можна б було розмістити оповідання Джозефа Конрада (Joseph Conrad) "Prince Roman" (1910 р.), головний герой якого наш земляк Роман Евстафьевич Сангушко. Оповідання написане англійською мовою - тут також допомогли би школяри в рамках уроків англійскої мови...
Таким чином, для дітей навчальний процес став би цікавим, а сайт збільшив би відвідуваність.
maydan_2013

Повідомлення serj » 26 вересня 2012, 23:09

Створіть тему щодо грядучоі адміністративноі реформи. Ходять чутки що незабаром Славута буде селищем Шепетівського району.
serj

Пропозиції щодо вдосканалення сайту

Повідомлення domaOkolo » 28 жовтня 2013, 11:23

нє я нічого не маю проти, просто цікаво. а можеш зробити мені інший підпис не ветеран, а самса тандирная ???? бо ветеран то якось пістарКувато??
domaOkolo

Поперед.

Повернутись в Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість