Пропозиції щодо розвитку міста

Модератор: Адміністратор

Re: Пропозиції щодо розвитку міста

Повідомлення Андрій » 13 квітня 2012, 19:24

І Вам дякую.
Андрій

Повідомлення: 0

Повідомлення юлия » 09 січня 2013, 22:42

Знайомство з містом починається з вокзалу, а в Славуті на вокзалі немає туалету.
Сьогодні нам з 2-річним малюком прийшлось чекати потяга, дитина попросилась в туалет. Зі слів касира я зрозуміла, що десь на вулиці ( надворі -10) є безкоштовний, але я не наважилась його шукати.
Прикро і соромно, що цигарки і пиво продають на кожному кроці, а елементарних зручностей немає.
Пропозиція: виділіть кошти на нормальний платний туалет на залізничному вокзалі.
Дякую за увагу
юлия

Повідомлення патріот » 27 серпня 2013, 15:12

Пане Василь Богданович і всі наші депутати! Ви вже скільки при владі а памятник палачу українців досі стовбичить в центрі Славути. Коли він буде знятий дайте відповідь громадськості?
патріот

Повідомлення патріот » 05 вересня 2013, 07:12

То буде якась відповідь чи ні?
патріот

Повідомлення Адміністратор » 10 вересня 2013, 07:35

патріот написав:То буде якась відповідь чи ні?

Відповідь на це питання неодноразово давалась на форумі і в газеті Вісті Громади.
Адміністратор
Администратор

Повідомлення: 77

Повідомлення патріот » 18 жовтня 2013, 18:18

щось я не бачив ніякої відповіді. Вкажіть джерело, а я почитаю.
патріот

Повідомлення Віктор » 20 листопада 2013, 18:53

В народі це місце називають шийка. Міський ринок. Діти які навчаються в вечірній час йдуть цим маршрутом з музикальної школи. Крім того, дорослі також проходять цей шлях в вечірню пору, а також рано вранці на роботу. На цьому маршруті немає жодного ліхтаря. Жінки бояться в сутінках проходити вздовж торгівельних рядів, бо не раз на них нападали. Всього два-три ліхтаря і місце буде комфортне для проходу громадян в темну добу.
Віктор

Повідомлення Адміністратор » 05 грудня 2013, 11:09

Віктор написав:В народі це місце називають шийка. Міський ринок. Діти які навчаються в вечірній час йдуть цим маршрутом з музикальної школи. Крім того, дорослі також проходять цей шлях в вечірню пору, а також рано вранці на роботу. На цьому маршруті немає жодного ліхтаря. Жінки бояться в сутінках проходити вздовж торгівельних рядів, бо не раз на них нападали. Всього два-три ліхтаря і місце буде комфортне для проходу громадян в темну добу.

Зображення
Адміністратор
Администратор

Повідомлення: 77

Поперед.

Повернутись в Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість