Житлово-комунальне господарство

Модератор: Адміністратор

Re: Житлово-комунальне господарство

Повідомлення serj » 18 серпня 2012, 21:14

А також демонтуйте усі лавки та столики. А то задрали малолітки, сидять на лавках, жруть водяру та кричать по ночам.
serj

Повідомлення: 0

Повідомлення Andr » 05 лютого 2013, 22:47

Доброго часу доби. Вельмишановне ЖКО. Ми проживаємо у домі за адресою Козацька,25. У дворі вже більше року не горить жоден ліхтар( це ж самий центр міста). Якщо у підїзді ми можемо вкрутити лампу самотужки та з цього приводу до Вас не звертаємось, то викарабкатись на 10 метровий стовп у жодного із жителів будинку можливості немає. Велике прохання : вкрутіть будь-ласка лампу на стовпі біля нашого будинку( а можете і біля усіх) . Я проводив опитування- в очі цей ліхтар нікому не б"є :=). Ми також розуміємо скрутне становище нашого ЖКО та готові навіть придбати лампочку, тільки вкрутіть. За оплату лампи телефонуйте 0633690693. Завчасно дякую.
Andr

Повідомлення skorpionu » 10 лютого 2013, 14:09

Добрий день! Одним з болючим питання для мене теж є прибирання снігу в нашому місці,особливо коли він тане(один з дописувачів пропонує взяти лопату,добре що не як Чорновецький ,що скоро весна і сам розтане).Пропонують ще вказати,яка вулиця,мені найважчим є проміжок тротуарної дороги по вулиці Козацькій від вїзду до будинку Козацька 41(там не лише взимку там влітку йдеш і всі камінці відчуваєш),далі біля банкомата Приватбанку дорога не найкраща там завжди після того як розтане сніг чи пройде дощ стоїть вода і незнаеш як її обійти,бо з однієї сторони рів,а з іншої огорожа дитсадка та закінчується "добра" дорога біля адміністрації,невже не можна там хоч прибрати як слід.До всього цього кілька місяців назад біля вказаного садочку(Козацька 39) зявилась зграя собак,кожен ранок спостерігаю як люди від них бороняться,та йдучи там моя дитина ховається за мене та й сама боюсь,бо чекаю на другу дитину.
skorpionu

Повідомлення Андрій » 19 лютого 2013, 11:24

Козирково-під’їздна рулетка.

Скоро весна, скоро змучені зимовою негодою мешканці міста масово повсідаються на лавочки біля своїх під’їздів, молоді мами колихатимуть там своїх дітей, радіючи лагідним променям весняного сонця і… наражаючи себе на смертельну небезпеку.

Всім нам добре відома безглузда смертельно-небезпечна гра в так звану «російську рулетку», коли гравці по черзі натискають на курок приставленого до скроні револьвера з одним патроном в барабані. Рулетка, яку я назвав козирково-під’їздною, є не менш небезпечною, навіть – більше, бо не питаючи нашої згоди, робить кожного з нас своїм учасником. За моєї пам’яті така рулетка спрацьовувала у Славуті вже двічі – підкорюючись суто фізичному закону про земне тяжіння і сили гравітації та суто людському - «авось пронесе», падали додолу важкі бетонні козирки при вході до під’їздів багатоквартирних житлових будинків. Один з них у будинку за № 29 по вулиці Лісній, другий у якомусь іншому славутському будинку. В обох випадках, на превелике щастя, без фатальних наслідків. Але де, як кажуть, гримнуло, там і перехрестилися, укріпивши остальні козирки металевими опорами. Передбачити подібне деінде – зась. З якими наслідками буде слідуюче падіння бетонного козирка, сказати важко, а те, що воно має бути – знаю достеменно. Навіть можу сказати де - по вулиці Сокола 7, третій під’їзд від лісу. Чому так впевнений у цьому? Бо живу саме в цьому будинку і саме в цьому під’їзді, кожен раз бачу з вікна все більшу і більшу тріщину у його конструкції, коли важкий бетонний козирок поступово відокремлюється від будинку і все більше загрозливо звисає над входом. Його плита перекриття вже більше половини висить у повітрі, аніж тримається на опорах. До того ж, опори ті напівзруйновані. Я за двадцять років свого проживання тут не пам’ятаю жодного випадку, аби хто ремонтував його покриття, яке вже давно поросло мохом та забило зливну трубу, через що утворилися наскрізні тріщини у його товщі. Ті тріщини, заповняючись водою та замерзаючи-розмерзаючись, роблять процес руйнації невідворотнім. Навесні минулого року я звертався з цією проблемою на наш міськвиконкомівський сайт, де мені подякували за інформацію, підтвердили її та пообіцяли вирішити. Але вирішили чомусь тільки на передостанньому під’їзді, укріпивши його металевими колонами. Нічого не маю проти укріплення того під’їзду, скоріше за все їх доведеться підпирати всі, і чим швидше, тим краще. Аби не дочекатися спрацювання смертельної рулетки.

Андрій ЩУРИК місто Славута
Андрій

Повідомлення Альона » 25 березня 2013, 13:50

Доброго дня. А у нас досі снігу по коліна. І в кожній хаті є малі діти і люди похилого віку. До ветлабораторії сніг розчистили, а про наше існування геть забули... Навіть швидка не проїде, якщо треба буде... У кінці провулку 3 хати. Це на Набережній. 67, 80а та 65. І це так не вперше(((
Альона

Повідомлення Альона » 27 березня 2013, 12:13

Дуже Вам вдячнi)))
Альона

Повідомлення Leonid-Z » 06 травня 2013, 15:31

Доброго дня! Хочу звернути вашу увагу на проблему яка в нас триває вже не 1 рік! І ви як ЖКГ не вирішуєте нічого! Ми вже зверталися в міську раду, але як завжди бюрократія зжирає все.
Просимо вас звернути увагу на САМОВІЛЬНУ прокладену дорогу від будинку Я.Мудрого 31 до Я.Мудрого 57, автомобілі їздять за 4-5 метрів від вікон, по піску і створюють пилюку, виносять грязюку на асфальт, до будинку Я.Мудрого 57 є окремий заїзд, але їм проїзджати повз нас краще тому, що асфальт до 9-ої школи! Дороге ЖКГ, якщо у вас не має 2 стовпчика або 2 старих колеса, я вам можу дати, але щоб ви вирішили цю проблему і тим самим на цій ТЕРИТОРІЇ ПУСТЕЛІ (яку навіть видно з космосу), буде рости трава, жителям буде спокійніше і комфортніше, і вам буде менше прибирати!
Прикриплюю фото і чекаю ваших дій не словом, а ділом!
Зображення
Зображення
Зображення
Leonid-Z

Повідомлення Адміністратор » 07 травня 2013, 09:12

Leonid-Z написав:Просимо вас звернути увагу на САМОВІЛЬНУ прокладену дорогу від будинку Я.Мудрого 31 до Я.Мудрого 57

Ваше повідомлення доставлено.
Адміністратор
Администратор

Повідомлення: 77

Повідомлення serj » 08 травня 2013, 22:31

Це дуже добре що біля парку ложать "косточку", а на Сонячному що люди гірші? Чи ще довго будемо по піску ходити?
serj

Повідомлення Адміністратор » 13 травня 2013, 07:07

serj написав:Це дуже добре що біля парку ложать "косточку", а на Сонячному що люди гірші? Чи ще довго будемо по піску ходити?

Василь Сидор: Документи на будівництво дороги, тротуару, та освітлення по мікрорайону «Сонячний» знаходяться у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, як тільки вони будуть затвердженні – почнуться будівельні роботи.
Адміністратор
Администратор

Повідомлення: 77

Поперед.Далі

Повернутись в Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість