Житлово-комунальне господарство

Модератор: Адміністратор

Re: Житлово-комунальне господарство

Повідомлення користувачі » 01 липня 2015, 10:01

В Перелік послуг, що входять до складу послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаватимуться в кожному конкретному будинку та їх вартість по КП "Славутське ЖКО входить пункт - техничне обслуговування внутрішньобудинкових систем централізованого опалення (0,21гр за кв.м). Чи правомірно включають в платіжку до оплати цей пункт ,якщо в мене індівідуальне опаленя, а через квартиру проходять тільки три ізольованих стояка? (живу на 3 поверсі 5 поверхового будинку.)
користувачі
 
Повідомлення: 0
З нами з: 01 липня 2015, 09:40

Re: Житлово-комунальне господарство

Повідомлення D1m0NN » 17 липня 2015, 12:10

Згідно п. 28. Постанови http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/630-2005-%D0%BF
споживачі, які встановили у квартирі багатоквартирного
будинку індивідуальні (автономні) системи опалення, оплачують
послуги з централізованого опалення місць загального користування
будинку відповідно до методики, що затверджується центральним
органом виконавчої влади з питань житлово-комунального
господарства.
D1m0NN
 
Повідомлення: 0
З нами з: 24 травня 2013, 16:29

Re: Житлово-комунальне господарство

Повідомлення Адміністратор » 22 липня 2015, 14:40

користувачі написав:В Перелік послуг, що входять до складу послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаватимуться в кожному конкретному будинку та їх вартість по КП "Славутське ЖКО входить пункт - техничне обслуговування внутрішньобудинкових систем централізованого опалення (0,21гр за кв.м). Чи правомірно включають в платіжку до оплати цей пункт ,якщо в мене індівідуальне опаленя, а через квартиру проходять тільки три ізольованих стояка? (живу на 3 поверсі 5 поверхового будинку.)


Щодо нарахування плати за технічне обслуговування внутрішньо будинкових систем централізованого опалення, що є складовою тарифів на послуги з утримання будинків та при будинкових територій.

Після введення у 1992 році в дію Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» громадяни, які користувалися квартирами державного житлового фонду на умовах найму, отримали право на їхню приватизацію в порядку та на умовах, визначених цим законом.
Одночасно з отриманням у приватну власність своєї квартири громадяни автоматично стали ще й співвласниками усього будинку: частина 2 статті 10 згаданого закону свідчить, що власники квартир багатоквартирних будинків є співвласниками допоміжних приміщень у будинку, технічного обладнання, елементів зовнішнього благоустрою і зобов'язані брати участь у загальних витратах, пов'язаних з утриманням будинку і прибудинкової території відповідно до своєї частки у майні будинку.
У статті 382 Цивільного кодексу України чітко визначено правовий статус переліченого майна: «Власникам квартири у дво - або багатоквартирному житловому будинку належать на праві спільної сумісної власності приміщення загального користування, опорні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання за межами, яке обслуговує більше однієї квартири, а також споруди, будівлі, які призначені для забезпечення потреб усіх власників квартир, а також власників нежитлових приміщень, які розташовані у житловому будинку».
Отже, будучи співвласниками допоміжних приміщень будинку, технічного обладнання, елементів зовнішнього благоустрою, споживачі зобов’язані брати участь у загальних витратах, пов’язаних з утриманням будинку і прибудинкової території відповідно до своєї частки у майні будинку.
Додатком до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого Постановою КМУ №869 від 01 червня 2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» затверджено Перелік послуг, що входять до послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. А рішенням виконавчого комітету Славутської міської ради від 15 травня 2015 року №148 визначено послуги, які включено до складової тарифу по кожному окремому будинку.
Нараховування плати на технічне обслуговування внутрішньо будинкових систем централізованого опалення передбачає витрати на обслуговування мереж не в квартирі, а під’їздах, підвалах та інше, тобто включають обслуговування мереж, що проходять в місцях загального користування.
Пунктом 5 вищевказаного Порядку визначено, що калькуляційною одиницею є 1 кв. м. загальної площі, що перебуває у власності або наймі фізичної чи юридичної особи. Тому, при визначенні вартості послуги, що є складовими послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, понесені витрати на надання вказаної послуги розподіляються на загальну площу квартир.
Оскільки іншого порядку розподілу понесених витрат на утримання будинку та прибудинкової території нормами чинного законодавства не передбачено, підстави для припинення або не проведення нарахувань за технічне обслуговування внутрішньо будинкових систем централізованого опалення, що входить до послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у КП « Славутське ЖКО» відсутні.
Нарахування плати за технічне обслуговування внутрішньо будинкових систем централізованого опалення не буде проводитись лише у разі відключення усього будинку від системи централізованого опалення.

Управління економічного розвитку
виконавчого комітету Славутської міської ради
Адміністратор
Администратор
 
Повідомлення: 77
З нами з: 31 жовтня 2011, 10:59

Напор води -Житлово-комунальне господарство

Повідомлення Inga » 30 листопада 2015, 12:03

Хочу звернутися до ЖКХ
від імені жильців Козацької 29,перший під`їзд.

Уже більше року проблема з напором води ,
права сторона квартир від входу у під`їзд не жалується, ліва сторона квартир -напор води дуже малий.Забули,що таке нормальний гарячий душ!!!!!
Перший поверх по лівій стороні відданий під кафе,ігрові автомати.
Другий поверх напор нормальний.
3-й та 4-й поверх -хоч плач...Напору води достатнього нема!!!!
Якщо 2-й поверх приймає душ чи стірка -котел /колонка на 3-4 поверсі не запалюється...Напор холодної води малий.

Прошу ЖКХ перевірити напор води,перевірити вентель у підвалі, сам стояк!!!
Inga
 
Повідомлення: 0
З нами з: 30 листопада 2015, 11:49

Re: Житлово-комунальне господарство

Повідомлення D1m0NN » 23 грудня 2015, 16:13

Шановна Inga!

При перевірці викладених в Вашому повідомлені фактів, працівниками ЖЕК-1, 22 грудня не було виявлено скарг від мешканців зазначеного будинку. Тому якщо проблема з внутрішньобудинковими мережами водопостачання на даний час і далі існує, просимо Вас звертатись безпосередньо до обслуговуючої організації, а саме ЖЕК-1, тел. диспетчера 7-33-00 (найшвидший варіант), або подати відповідне звернення до відділу звернень громадян, що напроти "Автографу".
P.S. Вибачаюсь за таку оперативність, але форум ми переглядаємо не часто.
D1m0NN
 
Повідомлення: 0
З нами з: 24 травня 2013, 16:29

Re: Житлово-комунальне господарство

Повідомлення користувачі » 10 червня 2016, 10:40

Шановні працівники водоканалу ! Я пільговик, на мою сім"ю пільгова норма споживання води 8 куб.м. За спожиту воду (а це зазвичай 4 - 5 куб. м на місяць )завжди розраховуюсь в перших числах наступного місяця, відповідно показники ставлю за минулий місяць. За 4 куб.м витрачені в квітені ,сплатив 4-го травня (бо були святкові), Тут в кінці травня приходить контролер, записує показники лічильників за травень(за травень витрачено 5 куб.м) і виходить за те що показники внесені 2 рази в травні, вмене з"явилось перевищення на 1 куб.м (4+5=9) при нормі 8 куб.м. При чому 1-го червня я, як завжди, розрахувався за 5куб.м спожиті в травні. От так на "рівному місці" я став боржником, при тому що кожен місяць споживаю на 2-4 куб.м. води меньше визначеної норми. (за цеж мені не доплачують!!! ). Де правда??? Висновок для мене такий: БОРГ СПЛАЧУ, НО БІЛЬШЕ НІКОЛИ В МОЮ ОСЕЛЮ НЕ ПЕРЕСТУПИТЬ НОГА КОНТРОЛЕРА . А показники лічильників водоканал буде отрімувати при оплаті з платіжками. ДІСТАЛО !!!
користувачі
 
Повідомлення: 0
З нами з: 01 липня 2015, 09:40

Re: Житлово-комунальне господарство

Повідомлення користувачі » 17 листопада 2016, 22:57

Сніг на тротуарах ще не прибираєця, ждуть поки сам розтае. Що ЖКГ та Міська влада знов заховалась за Підприємців, орендарів, власникив приватних садиб та простих громадян ? Зрозуміло що Згідно з Правилами благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти й порядку в м. Славута, затверджених рішенням сесії міської ради № 15-38 від 31.01.2014 Підприємці, орендарі, власники приватних садиб тощо зобов’язані утримувати в належному стані території надані їм в установленому законом порядку, а отже, здійснювати прибирання прилеглої території, межі якої встановлені Правилами благоустрою. А біля багатоповерхових будинкив (СОНЯЧНИЙ, ВІЙСЬКОВЕ МІСТЕЧКО та інших) кто мае прибірати? Кому йдуть гроші з платіжок за прибіраня прибудинкової території ? Відповідь - ЖКГ . Тому й виходить , гроши є кому збирати, а розчистити сніг нема кому. На що єкономите панове керівнийтво ЖКГ - на преміі, подарунки, нагороди для себе ? А тим часом прості люди, пенсіонери, діти пересуваются по проїзжих частинах (перешкоджаючі руху авто) вікручують ноги , руки на засніжених кочугурах. Хоча і це вигідно для медичних працівників та аптекарів ( бо майже в кожного лікаря е частка в "своїй" аптеці , той що скаже лікар). А може й кеівники ЖКГ у долі - хто зна ? ДЕ МІСЬКА ВЛАДА ? ps Порядних працівників не стосуется.
користувачі
 
Повідомлення: 0
З нами з: 01 липня 2015, 09:40

Поперед.

Повернутись в Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron