Запитай у юриста

Модератор: Адміністратор

Запитай у юриста

Повідомлення Адміністратор » 13 квітня 2012, 09:43

Тут ви можете отримати кваліфіковану безкоштовну онлайн консультацію. Вам достатньо коректно, коротко і зрозуміло викласти суть вашої проблеми, а кваліфікований юрист зможе надати відповідь на поставлене запитання.
Адміністратор
Администратор

Повідомлення: 77

Re: Запитай у юриста

Повідомлення serj » 14 квітня 2012, 19:29

Таке питання. Мені погодили заяву на встановлення індивідуального опалення по вул. Здоров"я 17. Усі погодили втому числі начальник ЖЕК. Я приніс засву в ЖЕК, показав начальнику. Він злякався і закреслив свій підпис. На жаль на оригіналі. Але є копія без закресленого підпису. Чи можу я подати в суд на начальника ЖЕКу? Адже тоді виходить що люба людина (посадовець) може підписати документ а тоді спригнути в разі чого, закресливши свій підпис. Але оскільки такого нема на практиці, значить начальник ЖЕК (Семенюк) незаконно закреслив свій підпис.
serj

Повідомлення: 0

Повідомлення Юридичний відділ » 17 квітня 2012, 08:24

пане serj, скажіть, будь ласка, коли стався такий випадок?
І по якій причиі після зібрання усіх підписів (я так розумію, що у Ви проходили стару процедуру відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання), знову пішли у ЖЕК?
Чи стоїть на підписі печатка?
Відповіді на дані питання допоможуть більш якісніше розглянути Ваше питання.
Юридичний відділ

Повідомлення serj » 17 квітня 2012, 14:47

Да, я пройшов усю процедуру. Причому було рішення комісії. На заяві дійсно є печатка. Мені треба було зробити відключення від мережі теплопостачання. Мережа була заповнена. Я пішов у ЖЕК до пана Семенюка. Він побачив свій підпис, почервонів, страшенно злякався і швидко вихопивши заяву перекреслив свій підпис. Я напевно до спеціальних органів направлю цю заяву. Можна буде доказати що він перечеркнув свій підпис іншою пастою, в мене є тим більше копія без перекресленого підпису. Треба цим мені буде зайнятися. А то набридло це свавілля. До речі на заяві бкв підпис колишнього заступника мера пана Сабінського.
serj

Повідомлення ermenko_a » 18 квітня 2012, 19:02

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста как мне можно увеличить помощь на ребенка до 3х лет. Я в декрете (работала на протяжении 6 лет на одном рабочем месте), старшему сыну 11 лет, младшему в мае будет два. Я получаю пока 840грн. + 130грн. Муж работает официально - зарплата 4000 грн, высчитывают 700 грн. Оформить от дохода не могу т.к. официальная зарплата 4000. Но ведь 700 грн он не получает, и выходит что с мая моя семья на четырех человек должна будет жить на доход который меньше прожиточного уровня?
ermenko_a

Повідомлення serj » 18 квітня 2012, 21:01

Отакої, запитав у юриста, а відповіді до толку не отримав. Напевно з ВБ консультуєтесь що робити?
serj

Повідомлення Юридичний відділ » 19 квітня 2012, 07:23

пане serj, повторно, коли це сталося (дата)?
Рішення якої комісії у Вас було?
Чому після погодження всіх інстанцій Ви не звернулися у відповідну газообслуговуючу організацію, а пішли в ЖЕК?
Чи є свідки даної події?

І чи після всього цього Ви не пробували звератись у Славутську філію ПАТ" Хмельницькгаз" (газконтора) для видачі тех. умов на влаштування індивідуальної системи опалення?

Якщо Вам потрібна відповідь на Ваше питання, з тими умовами, що Ви виклали, то:
1)Дійсно, якщо Ви звернулися за погодженнями, і всі підписи і печатки були проставлені, і виник подібний епізод з зачеркуванням свого ж підпису, то Ви маєте право звернутися в органи прокуратури.
2) Також, Ви можете звернутися в суд для оскарження такого вчинку, при цьому подавши докази, які б достовірно підтверджували викладену нижче історію.
З повагою, Юридичний відділ.
Юридичний відділ

Повідомлення serj » 19 квітня 2012, 11:34

Це сталося три роки назад. В Газконтору ходив, вони не повірили що по Здоров"я 17 дали дозвіл на власне опалення, сказали піти в ЖЕК уточнити. Комісія, яка засідала в Білому будинку на той час давала дозволи на власне опалення. Свідків нема, Семенюк був сам в кабінеті. Я напевно відразу до Києва напишу офіційний лист, не вірю я для славутського суду та прокуратури.
serj

Повідомлення Віктор » 19 квітня 2012, 20:13

Для пана "serj". Уважно слідкував за Вашою перепискою з юридичним відділом міськвиконкому. Як на мій погляд відповіли правильно. Адже Ви не ставили читкої мети свого звернення. Як кажуть, потяг пішов. Але опускати руки не треба.
Віктор

Повідомлення serj » 19 квітня 2012, 22:17

Усе просто - моя мета встановити власне опалення. Тому питання - якщо я докажу що Семенюк винен, мені мер дасть встановити своє опалення в "зачарованому" будинку?
serj

Далі

Повернутись в Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість