Запитай у юриста

Модератор: Адміністратор

Re: Запитай у юриста

Повідомлення Віктор » 20 квітня 2012, 07:32

Пан "serj", пропоную Вам допомогу, давайте зустрінимося.
Віктор
 
Повідомлення: 0
З нами з: 07 листопада 2011, 23:23

Re: Запитай у юриста

Повідомлення ermenko_a » 26 квітня 2012, 13:28

Почему же не отвечаете на мой вопрос?
ermenko_a
 
Повідомлення: 0
З нами з: 18 квітня 2012, 18:55

Re: Запитай у юриста

Повідомлення ermenko_a » 30 квітня 2012, 12:55

Форум назвали "Запитай у юриста" - вопросы задан а ответа нет. Нужно еще один форум сделать с названием "Ответы юриста".
ermenko_a
 
Повідомлення: 0
З нами з: 18 квітня 2012, 18:55

Re: Запитай у юриста

Повідомлення serj » 01 травня 2012, 13:05

Тут дають відповіді лише на "вигідні" запитання. Невигідні питання ігнорують.
serj
 
Повідомлення: 0
З нами з: 08 листопада 2011, 08:31

Re: Запитай у юриста

Повідомлення Віктор » 01 травня 2012, 19:23

Для мене давно зрозуміло, що ця рубрика, так і інші та форум в цілому, створені так би мовити випускати"ПАР". Ніякої конструктивної мети форум не має. З болючих питань, діалогу з владою не відбувається. Даремно викидаються гроші громади. І це залежить від тих людей та людини, на жаль, за кого ми голосували.
Віктор
 
Повідомлення: 0
З нами з: 07 листопада 2011, 23:23

Re: Запитай у юриста

Повідомлення Адміністратор » 03 травня 2012, 09:47

Управління праці та соціального захисту для ermenko_a: відповідно до статті 15 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку виплачується у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менш як 130 гривень. Відповідно до п. 5 Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги до сукупного доходу сімей (одержувачів) входить нарахована заробітна плата, тобто при розрахунку береться заробітна плата Вашого чоловіка у розмірі 4000грн. Таким чином середньомісячний сукупний дохід Вашої сімї (4000 грн.+840 грн.)/4=1210грн. З 01.04.2012р. прожитковий мінімум 1094грн. Тобто прожитковий мінімум менший за сукупний дохід Вашої сімї, тому ви й отримуєте допомогу у мінімальному розмірі.
Адміністратор
Администратор
 
Повідомлення: 77
З нами з: 31 жовтня 2011, 10:59

Re: Запитай у юриста

Повідомлення ermenko_a » 03 травня 2012, 13:13

Я же знаю как начисляют помощь. Я же спрашивала совсем о другом. Я спрашивала о том что мой муж не получает 4000 грн. потому что у него из зарплаты высчитываю 700 грн. В нашей семье на одного человека не приходится 1210 грн. как вы написали.
ermenko_a
 
Повідомлення: 0
З нами з: 18 квітня 2012, 18:55

Re: Запитай у юриста

Повідомлення юлия » 03 травня 2012, 22:36

Скажіть, будь ласка,чи можу я звернутися жо жеку, щоб мені безкоштовно зрізали аварійне дерево в дворі? І яка процедура звернення.
Дякую
юлия
 
Повідомлення: 0
З нами з: 27 квітня 2012, 05:07

Re: Запитай у юриста

Повідомлення Адміністратор » 04 травня 2012, 07:52

для Юлії: зверніться до управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та благоустрою. Адреса: вул. Церковна, 46 а, тел. 2-35-02
Адміністратор
Администратор
 
Повідомлення: 77
З нами з: 31 жовтня 2011, 10:59

Re: Запитай у юриста

Повідомлення юлия » 19 вересня 2012, 11:27

скажіть, будь ласка чи може мені виплачуватись допомога по догляду за дитиною до 3 років, якщо середня зарплата чоловіка 3250 грн, я не працюю, дитині 1,8, 8 місяців ми отртмуємо лише 130 грн, сім'я з трьох чоловік.
дякую
юлия
 
Повідомлення: 0
З нами з: 27 квітня 2012, 05:07

Поперед.Далі

Повернутись в Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron