Україна політична

Модератор: Адміністратор

Re: Україна політична

Повідомлення ukr » 21 січня 2013, 18:08

Цінуй своє Допоки будемо, братове, Хвалить не свій, – сусідський двір? А своє, власне – лаять знову Бо все не так, хоч вір-не-вір. Он у сусіда – жінка краща, Він їх зміняє кожен рік. Хоть твоя жінка – й роботяща, Та цінувать її – не звик. Корова у сусіда – більше Дає парного молока, А у своєї – холодніше, Й сметана не смачна така. І кури – яйця більші, кращі У гніздах курника несуть, І півень в нього – не ледащо, Бо в курах знає толк і суть. Усе в сусіда – краще, більше, Найтовще – у його руках. Чогось, у тебе – все найгірше По власних мірках і думках. А, може, вже пора на себе Поглянути, на власний двір? Та шанувати – своє треба: Ходить, мов лев, а не як тхір! Шануй свою, рідну господу, А не плазуй, не нудь, не хнич! Не вихваляй чуже – в угоду: Бо ти – не бидло, він – панич! Шануй своє – воно найліпше, Бо це – твоє: нажите, рідне: І кури в тебе – не найгірші, І півень зозулястий – гідний. І доїться корова Лиска Не гірше в тебе, ніж в сусіда : Сметанки з сиром цілу миску Їсиш і вранці, і в обіди. А жінка – Берегиня в тебе : Усій господі – лад дає! Лиш – цінувати її треба І берегти усе своє! Не позирай у бік сусіда, Свої діла – твори, плануй, Умій здолати грізні біди, Своє – люби, шануй, цінуй! Цінуй усе, що дане Богом, Цю землю, сонце, рідну мову, Стежину – до свого порогу І мами – пісню колискову!
ukr

Повідомлення: 0

Повідомлення ukr » 04 лютого 2013, 13:13

О, Господи, як я люблю тебе Вкраїно!
Твої степи і луки, і поля…
Цвіте в мені душа калини
І воля сильная твоя.
Від Сходу я до Закарпаття
І від полісся до морів
Люблю тебе, як рідну мати
У кожному з своїх життів.
А їх у мене, вір, багато,
Бо є бажання жити на землі
І вірно голову склоняти
В безмежній вдячності тобі!
Я голос твій, мій рідний краю,
Що вірно всюди і завжди
Тебе, як сонце прославляє,
Чистішим робить од сльози.
Я дзеркало твоє, моя святая земле,
Твоє майбутнє – то моє життя.
Я – то любов велика і безсмертна,
Я – українонька твоя!

Отстрел граждан как покращення от Януковича. Еще одна жертва режима, кто следующий? http://konotop5.at.ua/news/otstrel_graz ... 02-04-4088
ukr

Повідомлення ukr » 06 лютого 2013, 17:28

Іде мужик з Московщини, Лапті протирає.
В Україні Батьківщину Для себе шукає.
Йде похмурий та голодний, Проситься до хати.
В полі ночі вже холодні –Ніде переспати.
Стукне в двері, шкрябне в шибку, Жалібно шепоче.
"Мне в сарай би алі в сені...", І ще їсти хоче.
Запрошує дядько в хату, Місце виділяє.
Гість повісив сушить лапті, "Хоть хлєбца", – благає.
Враз хазяйка вечеряти На стіл накриває, Ну, й хазяїн вже чарчину Гостю наливає.
"Може, цей москаль нежданий Щось ляпнути має, Чого прийшов в Україну, Що він тут шукає?"
Гість, хильнувши, борщу миску Як за плечі кинув, Почав згорда поглядати, Навіть шапку скинув.
Каші з салом ще вмотавши, Хазяйці моргає.
Раптом голосно їй каже: "Пусть он спать лягаєт...
Алі в сєнях, аль в сарае... Бо я хроплю дюже".
Обурився тут хазяїн: "Що верзеш ти, друже!
Чарку випив, повечеряв, Зігрів собі душу...
Чого це ти хазяйнуєш? –Запитати мушу".
Гість показує на лапті: "Відал... зяїн.., зяїн... –Гдє вісят вот енті лапті, Там я і хазяїн!
Гдє Москва павєсіт лапті, Там єсть наш порядок: В лєсу, в поле, в тваєй хатє, І в Центральний Раде!
Ти, хахол, хоть абіжайся, –Нікуди не годний: Ні украсть, ні абалґать... Пінжак твой немодний.
І в начальство-руководство Савсем не ґадішся: Нєт наглості, не п'янєєш І не матєрішся!..
Кагди лапті не адєнєшь –Не жить в єнтом мірє! Без лаптєй, как прокажонний, Сгнійош ва Сібірє.
Нє тєбє, дак твоїм дєтям, Навєшаєм пожжє На язик, на нос, на уші І на мазгі – тоже!
Будут вродє – тваі дєті, Но ужо каммуністи... Безбожніки аль і чорті, Каротче – лаптісти!
Ти кагда узнаєш єнто, –На судьбу не сетуй: Масква лапті развєшаєт Єшо на полсвєта.
Всєх накроєм лаптьом нашім, І белих, і чорних, І хахпов, і чернозадих, І жолтих, і красних!
Всє ЧАЕСи, тєрмінали, Школи і бальніци, І газети, і тєянтри... Тут і за граніцей.
Било ваше – станєт наше! Сможем всьо зацапать.
Ти Царь-пушку, небось, відал? А вот тє – Царь-лапоть!"
Не повірив би цій байці, Але ж гляньмо: й нині Розвішані тії "лапті" По всій Україні.
Висять вони у столиці, В українській, владі, На вулицях, в магазинах, І в Верховній Раді.
Зробили з нас "лаптьожників" Без форми і змісту, Лаптєкрадів, лаптєбрехів, А також –– лаптистів.
В лаптях ми, як ті блекотні, В лапті всі пошились.
Лапотники нас навчили, Щоб лаптьом хвалились...
Щоб ми знали "перематі" Й "мать твою за ногу", Щоб не збили Україну З "лаптєвой" дороги...
Я скажу за Маяковським, (Він був українцем); "Москалики!.. Товариші!.. Жиймо поодинці!..
Ну, не скальте на нас зуби, І в лаптях глибоких Не ходіть по хатах наших - Дайте вже нам спокій!"
ukr

Поперед.

Повернутись в Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість