Обговорення: Як буде вирішуватися питання безпритульних собак у Славуті?

Модератор: Адміністратор

Як вирішити долю безпритульних собак у Славуті?

Повідомлення Адміністратор » 18 жовтня 2013, 14:49

Обговорення: Як буде вирішуватися питання безпритульних собак у Славуті?
Адміністратор
Администратор
 
Повідомлення: 77
З нами з: 31 жовтня 2011, 10:59

Re: Як вирішити долю безпритульних собак у Славуті?

Повідомлення патріот » 18 жовтня 2013, 18:05

а це головна біль міської влади. Чого дурниці питати. Думайте вам за це гроші платять.
патріот
 
Повідомлення: 0
З нами з: 02 грудня 2011, 17:23

Re: Обговорення: Як буде вирішуватися питання безпритульних

Повідомлення Ольга » 07 серпня 2015, 21:49

Наразі ця проблема є надзвичайно актуальною для мешканців військового містечка. На жаль, останнім часом неможливо почуватися безпечно на вулицях через величезну кількість собак, що раптом з'явилися тут. Інколи просто неможливо пройти. Днями (05.08.2015) довелося йти о 5 ранку з вул. Ізяславської на зупинку. Від зграї собак, яких було більше 20 (!), які гавкали і миттю оточили, довелося ховатися у під'їзді будинку на вул. Садовій, виходити з іншого боку та обходити між будинками. Зазначу, що собаки, про яких іде мова, не мають на вусі позначки, а отже, є незареєстрованими. Вдень також пройти повз просто страшно. Не варто навіть говорити про дітей, які тут просто гуляють, часто без нагляду дорослих.
Прошу вважати моє звернення офіційним та надати мені роз'яснення від міської ради з таких питань:
1) яким чином санітарна служба наразі регулює чисельність безпритульних собак у м. Славута;
2) якими будуть кроки та їхні терміни щодо убезпечнення ситуації, що склалася у зв'язку із появою зграї собак у військовому містечку;
3) як тим часом діяти мешканцям військового містечка та яким чином рятуватися від зграй 20-30 безпритульних собак.
З повагою, Ольга Рухлова
olga.rukhlova@gmail.com
Ольга
 
Повідомлення: 0
З нами з: 07 серпня 2015, 21:28

Re: Обговорення: Як буде вирішуватися питання безпритульних

Повідомлення D1m0NN » 11 вересня 2015, 09:23

Листом КП "Славутське ЖКО" від 03.09.2015р. №1837, по питанню відлову безпритульних собак, виконавчому комітету було повідомлено наступне.
Працівниками структурного підрозділу Комбінату комунальних підприємств в районі військового містечка відловлено 7 безпритульних собак та розміщено у притулок для їх подальшого перебування.
D1m0NN
 
Повідомлення: 0
З нами з: 24 травня 2013, 16:29

Re: Обговорення: Як буде вирішуватися питання безпритульних

Повідомлення Дарина » 15 грудня 2015, 21:28

По всьому місту зграї бродячих собак не дають проходу славутчанам. Голодні тварини здіймають гавкіт і кидаються на людей. Під атаку найчастіше потрапляють велосипедисти, звичайні прохожі, а особливо діти, які бояться повертатися додому зі школи. Тварини якщо не порвуть одяг, то добряче налякають, а в гіршому випадку можуть і покусати. І не виключено, що в цей час не будуть заражені сказом… Хто має вирішити цю загальноміську проблему?
Згідно ст. 24 Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" собаки, незалежно від породи, належності та призначення, у тому числі й ті, що мають нашийники з номерними знаками і намордники, але знаходяться без власника на вулицях, площах, ринках, у скверах, садах, на бульварах, пляжах, у громадському транспорті, дворах та інших громадських місцях, вважаються безпритульними і підлягають вилову.
Кореспондує цій нормі ст. 16 Закону України «Про захист населення вiд iнфекцiйних хвороб, спільних для тварин i людей» та ст. 10 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, згідно з яких питання забезпечення відлову, тимчасове утримання, регулювання чисельностi бродячих тварин та контроль за станом благоустрою територій належать до повноважень сільських, селищних та міських рад”.
Дарина
 
Повідомлення: 0
З нами з: 15 грудня 2015, 18:31


Повернутись в Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron