Яка Ваша думка щодо відеонагляду?

Модератор: Адміністратор

Повідомлення Адміністратор » 15 січня 2014, 08:24

Адміністратор
Администратор

Повідомлення: 77

Re: Яка Ваша думка щодо відеонагляду?

Повідомлення Андрій » 15 січня 2014, 13:37

Де саме? Якщо я законослухняний громадянин, то мені, взагалі-то, байдуже. Надіюсь, мова не про "жучки" у спальні.
Андрій

Повідомлення: 0

Повідомлення Адміністратор » 16 січня 2014, 07:58

Андрій написав:Де саме? Якщо я законослухняний громадянин, то мені, взагалі-то, байдуже. Надіюсь, мова не про "жучки" у спальні.

Планується поставити близько 20 камер по місту, в соновному це на перехрестях, та людних місцях (зупинках, вокзалах). Перелік місць ще уточняється, буде опублікований пізніше.
Адміністратор
Администратор

Повідомлення Андрій » 16 січня 2014, 18:03

Двома руками ЗА. Чим більше тим краще. Бажано на всіх великих перехрестях, у людних місцях, включаючи базар. Злодюгам і мажорам буде не до вподоби.
Андрій

Повідомлення Адміністратор » 17 січня 2014, 07:56

Андрій написав:Двома руками ЗА. Чим більше тим краще. Бажано на всіх великих перехрестях, у людних місцях, включаючи базар. Злодюгам і мажорам буде не до вподоби.

Є думка, що потрібно ставити камери поблизу автобусних зупинок, оскільки саме їх найчастіше ламають.
Адміністратор
Администратор

Повідомлення 22-RUS » 06 лютого 2014, 05:25

Конечно, видеонаблюдение необходимо в местах большого скопления людей (вокзалы, маркеты и т.д.) . Желательно изображение вывести на пульт милиции. Ну а для пользователей интернета - достаточно 2-3 вэб-камер, установленных в самых красивых местах города.
22-RUS

Повідомлення dee » 07 травня 2014, 20:44

судячи з новини про крадіїв троянд, систему відеонагляду впроваджують, хотілось би дізнатись з успіхами в цьому напрямку, місця, де вже втановлено, можливість доступу до камер через мережу.
Дякую.
dee

Повідомлення Адміністратор » 08 травня 2014, 07:00

dee написав:судячи з новини про крадіїв троянд, систему відеонагляду впроваджують, хотілось би дізнатись з успіхами в цьому напрямку, місця, де вже втановлено, можливість доступу до камер через мережу.
Дякую.

На даний момент, по місту, встановлено 10 камер. На протязі наступного тижня планується організувати онлайн трансляцію на сайті, слідкуйте за новинами.
Адміністратор
Администратор

Повідомлення ягідка » 21 травня 2014, 13:52

Особисто я повністю підтримую таку ідею. А ще хотілося б, щоб крадіїв троянд було покарено не лише жалюгідним штрафом, а їхні фотографії потрібно розклеїти по всьому місту, щоб їх знали в обличчя, а самим крадіям було соромно. А остальним, негідникам, хто надумає зробити щось схоже нехай буде уроком на майбутнє. Я не корінна жителька м. Славута, але мені соромно, що тут проживають такі безсовісні люди.
ягідка

Повернутись в Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей