Медицина

Модератор: Адміністратор

Медицина

Повідомлення Адміністратор » 01 листопада 2011, 10:18

Медицина
Адміністратор
Администратор

Повідомлення: 77

Re: Медицина

Повідомлення житель м. Славута » 22 листопада 2011, 22:06

Шановні! В мене складається таке враження, що людей м. Славута не цікавлять проблеми медицини міста чи району. Безініціативність в цьому плані породжує виникнення ще більших проблем (а їх є багато). Запрошую до дискусії.
житель м. Славута

Повідомлення: 0

Повідомлення Віктор » 22 листопада 2011, 22:55

А що саме Вас турбує? Я наприклад знаю не мало проблем у нас в Славуті, які стосуються здоров'я та медицини в цілому. Але ця проблема має системний характер в цілому по державі. Одними дискусіями систему не подолати. Люди у нас терплячі та в більшості своєму не вірять в свою болучість що приводить до трагедії. Тому і така пасивність до свого здоров'я та цієї медицини. Як кажуть в народі це мене не стосується, я не такий як інші, я здоровий та живучий. Я буду довго жити. Це мене турбує найбільше в наших людях. Що стосується мене особисто то я вже давно прийшов до висновку, що жити так як ми живемо, це найбільша біда, яку ми залишаємо вирішувати нашим онукам.
Віктор

Повідомлення serj » 26 листопада 2011, 16:01

Нещодавно в знайомих помер родич. Тіло повезли на експертизу до Шепетівки. Це що знову ніяк без Шепетівки не обійтись? Невже важко в Славуті експертів знайти?
serj

Повідомлення Славутська ЦРЛ » 06 грудня 2011, 14:49

Патологоанатомічні дослідження померлих в ЦРЛ проводять лікарі - патологоанатоми Славутської ЦРЛ. У випадках коли виникає потреба в проведені судовомедичних експертиз дослідження проводяться в судовомедичних бюро міст Шепетівки або Нетішина. В місті Славута судовомедична експертиза ніколи не проводилась.
Славутська ЦРЛ

Повідомлення serj » 06 грудня 2011, 21:01

Себто професія судмедексперта настільки важка, що в СЛавуті важко знайти фахівця?
serj

Повідомлення Славутська ЦРЛ » 08 грудня 2011, 17:18

Судмедексперт може працювати тільки в Бюро судовомедичної експеризи. Для того, щоб він працював в м.Славута, необхідно створити таке бюро.
Славутська ЦРЛ

Повідомлення serj » 09 грудня 2011, 16:44

Напевно в Славуті як завжди важко щось створити. Легко лише в Шепетівці, Нетішині. Ну що ж таке за непруха якась зі Славутою? Що славутське то не людське. Так ніби приказка каже.
serj

Повідомлення патріот » 14 грудня 2011, 19:04

Кажуть.що доктор Пі і у нас наслідив.навить "успішно" робив операції в нашій лікарні з нашими лікарями. Сусід казав що ціла стаття в газеті "Експрес" про славутських лікарів зявилася.а зараз триває слідство. Чи правда це і хто винен?
патріот

Повідомлення Громадянин » 16 грудня 2011, 19:03

Прочитав оце відсторонену статтю головного лікаря в газеті «Трудівник Полісся» на цю тему, в якій він наче сам-собі ставить логічне запитання, мовляв: «Чому ми стали жертвами афериста доктора Пі» ?!.. Здивувала не лише сама постановка питання КЕРІВНИКОМ медичної установи, якому, бачите, не відомо, що робиться в його операційних, але й потреба посадової особи «проінформувати читачів про резонансний випадок, який стався в нашій Славутській ЦРЛ у 2008-му році..» А чому ця потреба, пане Іващук, з’явилася у Вас лише зараз, після того, як про цей дикий випадок написала відома газета «Експрес»?.. Складається враження, що, якби, та нещасна людина померла б не від ножа «доктора» Слюсарчука, а від скальпеля звичайного славутського хірурга, то про обставини її смерті ніхто б - нічого не дізнався.
Громадянин

Далі

Повернутись в Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість