Медицина

Модератор: Адміністратор

Re: Медицина

Повідомлення патріот » 17 грудня 2011, 13:32

Да......Оце так профффесіонали.оце керівники.оце лікарі!!!!!!!!!!!!!!!! Гнати такіх керовників треба!!!!!!!!!!!!!!
патріот

Повідомлення: 0

Повідомлення Громадянин » 29 грудня 2011, 12:25

Славутська ЦРЛ знову "прославилась" на всю Україну. Вчора телеканал "С" (Ти вдома) оприлюднив черговий сюжет про сумнозвісні операції "доктора Пі" в нашому місті. Асистентами "провідного хірурга" були лікарі Ігнатишин та Бондар.
Громадянин

Повідомлення Славутська ЦРЛ » 29 грудня 2011, 16:39

Випадок який висвітлювався на каналі СТБ той самий, про який говорилось і раніше. В 2008 році у Славутську ЦРЛ приїжджав не аферист Слюсарчук, а професор, який працював на кафедрі нейрохірургії, мав вчену ступінь, номінувався на присвоєння державної премії, під якого планувалось створити інститут мозку. Напевно у цьому хтось винен. "Професор" приїхав на прохання пацієнта. І тоді і сьогодні ніхто не відміняв право пацієнта на вибір лікаря і лікувального закладу.
Славутська ЦРЛ

Повідомлення Громадянин » 29 грудня 2011, 22:04

Вибачте, але покійний пацієнт також мав право на отримання кваліфікованої медичної допомоги - особливо за ті гроші, які з нього здерли при життю…
До яких дій повинні були вдатися Славутські лікарі – асистенти, що стали свідками грубої лікарської помилки (вбивства за необережністю?) «професора» Слюсарчука ? Чому з Хмельницької міської лікарні «професора» вигнали, а в Славутській ЦРЛ – надали можливість "лікувати"? Чому допускаючи до такої складної операції, керівництво Славутської ЦРЛ не перевірило у «професора» наявність необхідних дозвільних документів ?
Громадянин

Повідомлення Андрій » 30 грудня 2011, 00:14

Бачив вчорашній сюжет на СТБ про звитягу доктора "ПІ" на теренах Славути. Враження: інтерв'ю Ігнатишина та Бондаря - нікчемне блеяння, якого завбачливо уникнув головний лікар Славутської ЦРЛ пан Іващук. Respekt - хіругу з Хмельницького (?), який, побачивши, як "світило" тримає в руках скальпель, заявив: "Що б я його... тут більше не бачив".
Якщо в Славуті є порядні непродажні журналісти, зробіть експеримент - зіграйте роль подібного "медичного світила". Подивитесь, як зреагують місцеві ескулапи.
Андрій

Повідомлення патріот » 13 січня 2012, 12:20

Як розповів мені один знайомий лікар.вчора до нас губернатор приїзжав.щось там для лікарні з барського плеча привіз. Так наш головний лікар всіх лікарів заставляв під росписку йти і цього Ядуху зустрічатий. Чего ізволіте.барін? :D
патріот

Повідомлення serj » 15 березня 2012, 19:23

Так все-таки буде в нас своя лікарня что будемо шепетівською користуватися? А то я чув що вже деякі відділення перевели. Це напевно чергові кроки до приєднання Славути до Шепетівки.
serj

Повідомлення патріот » 16 березня 2012, 18:30

То чім закінчилося розслідування по славутському сліду "лікаря-Слюсарчука"? Яке покарання понесли славутські лікарі за смерть пацієнта? (_Видалено Адміном_)
патріот

Повідомлення Вадим » 17 березня 2012, 12:11

Нещодавно довелось побувати в лікарні, просто щоб закрити лікарняне, вся процедура зайняла 5 хв., а прочекав 2 години. Біля мене було ще таких самих 14 чоловік, які чекали на прийом до цього ж лікаря. Люди дуже нервували та були обурені, а якщо хтось намагався влізти без черги, просто щоб щось запити – то його могли роздерти на місці, та що я розповідаю, кому там довелося побувати – і так все знають самі. Я звертаюсь до пана Іващука з пропозицією: систему прийому в лікарні можна і потрібно реорганізувати. Я пропоную так: в регістратуру придбати комп’ютер та написати програму яка дозволить назначати пацієнтам час прийому для лікаря, або придбати готову, впевнений їх хватає і навіть безкоштовних. В регістратурі перед тим як видати номерок до лікаря будуть запитувати: «Ви на обстеження чи лікарняне закрити чи на консультацію?». І відповідно до відповіді будуть назначати час, скільки потрібно. Таким чином кожен буде знати коли і наскільки йому приходити, якщо людина бачить що йому на 11,30 год., то не буде нервувати під дверима а спокійно прийде в назначений йому час, ну хіба це так складно? Хіба не можна цього зробити? Комп’ютер вам обійдеться в 4-5 тис. грн., програма в 2-3 тис. грн. або й безкоштовно, і максимум за 8 тис грн. ви зможете вирішити ці постійні скарги, нерви, та обурення людей, адже хворим потрібен спокій? правильно? А 2-3 години прочекати під дверима, а потім дізнатись що прийом закінчився - може просто вивести людину з себе. Думаю лікарня може знайти 8 тис грн. Ви навіть можете найти в себе десь старий комп’ютер а в Інтернеті безкоштовну версію програми, і все буде безкоштовно, аби тільки було бажання. Хто не байдужий, прошу підтримати мене, аби це повідомлення швидше дійшло в вуха нашої влади та керівництву лікарні.
Вадим

Повідомлення Вадим » 17 березня 2012, 12:25

3 хв. в інтернеті і ось результат:
http://soft.mail.ru/program/elektronnaya-registratura/2.9
безкоштовна програма електронної реєстратури.
Вам залишилось знайти комп’ютер, і дати доручення.
Вадим

Поперед.Далі

Повернутись в Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість