Медицина

Модератор: Адміністратор

Re: Медицина

Повідомлення Віктор » 17 березня 2012, 18:13

За розпорядженням міського голови проводилися громадські слухання по роботі міської лікарні та загалом всієї медичної допомоги громадянам міста. Ці громадські слуханння проводилися на протязі лютого - березня 2010 року, як при міськвиконкомі так і при головному лікарю району. Були розроблені міроприємства по усуненню виявлених недоліків в тому числі і про комп'ютерізацію процесу обслуговування. Як я знаю, при відділені швидкої допомоги встановлений такий комп'ютер і там все записується на електроний носій, що і покращило якість надання первинної медичної допомоги. Так що наші посадовці обізнані в цьому, а чому цей процес затормозився, це вже інше питання. Питання - чому затормозився процес комп'ютерізації медичного обслуговування населення міста?
Віктор

Повідомлення: 0

Повідомлення serj » 13 квітня 2012, 20:07

Чим може міська влада обгрунтувати чи поянсити перенесення ветлікарні та аптеки, що самостійно готувала ліки до Шепетівки. Чи це черговы мыроприэмства по приэднанню Славути до Шепетівки? Що далі буде перенесено до Шепетівки? То вже хоча б продовжіть маршрути міських автобусів до Шепетівки, а то скору туди за кожним чихом треба буде їздити.

Я робив офіційний запит до Києва чому в Славуті нема судмедексперта. Я отримав офіційну відповідь. На жаль на форумі не можна вставити фото відсканованого листа(адміне прокинься та зроби таку можливість). Даний лист по елктронці скинув для міської влади. Вони відморожуються. А у відповіді було сказано що Київ тут ні до чого, це недоробки міської влади яка на всьому економить та віддає в сусідні міста інфраструктуру.
serj

Повідомлення Адміністратор » 25 квітня 2012, 08:13

для serj: КП «Славутська міжлікарняна аптека №177», що знаходиться за адресою вулиця Я. Мудрого,29 є комунальною власністю районної ради і перебуває в стадії банкрутства з подальшою ліквідацією. Однак, приміщення та обладнання, яке знаходилось на балансі даної аптеки передається до комунальної аптеки «Славутська районна центральна аптека №9» площа Шевченка, 5.
Наразі, адміністрація КП «Славутська районна центральна аптека №9» площа Шевченка, проходить процедуру отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з виготовлення лікарських засобів. У разі отримання відповідної ліцензії аптека зможе приймати замовлення на виготовлення лікарських засобів. Виготовлення ліків буде проводитись в приміщенні за адресою по вулиці Я. Мудрого, 29.
Адміністратор
Администратор

Повідомлення: 77

Повідомлення юлия » 27 квітня 2012, 06:22

Скажіть, будь ласка, чи є в Славуті дитяча молочна кухня
юлия

Повідомлення Адміністратор » 27 квітня 2012, 07:16

для ЮліЇ: молочна кухня у Славуті знаходиться за адресою вул. Сокола, 1а, графік роботи: з 8.00 до 15.00 щодня, крім суботи та неділі
Адміністратор
Администратор

Повідомлення: 77

Повідомлення serj » 27 квітня 2012, 11:03

Дивуюсь як це ще молочну кухню до Шепетівки не забрали. Якесь неподобство прямо.

Адміне, скажіть будь-ласка а томограф теж у Шепетівці? Славута не достойна мати свій томограф як місто обласного значення, як місто-супутник ХАЕС і як місто з нормально працюючою промисловістю?
serj

Повідомлення юлия » 27 квітня 2012, 11:32

Дякую

К
юлия

Повідомлення патріот » 03 травня 2012, 18:35

Славута.сері.достойна мати в медицині те.що має. Бо головний лікар боїться відстоювати свою лікарню. (_Видалено Адміном_)
патріот

Повідомлення serj » 04 травня 2012, 07:17

І я бачу що головному лікарю (_Видалено Адміном_) на лікарню. Вигідніше людину відправити в Шепетівку. Те ж саме і на рахунок іншого можу сказати. Вигідніше людину відправити в ОВІР до Шепетівки ніж виділити 100 тис гривень на обладнання і посадити людину щоб видавала паспорти.
serj

Повідомлення патріот » 04 жовтня 2012, 14:24

Чи правда.що наш головний лікар Іващук наслідував приклад Пузича став тушкою і приєднався до партії регіонів?
патріот

Поперед.Далі

Повернутись в Форум

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість