СЛАВУТА ОТРИМАЄ ФІНАНСУВАННЯ ВІД U-LEAD

14 березня 2017 року міський голова Славути Василь Сидор взяв участь в урочистому підписанні Угоди про партнерство з компанією SKL International.

Предметом цієї Угоди є встановлення партнерства з метою реалізації Проекту, головною метою якого є:

– фізичне та інституційне створення (модернізація) Центру надання адміністративних послуг;

– проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу Центру надання адміністративних послуг та інших спеціалістів;

– підвищення поінформованості громадян щодо адміністративних послуг і пов’язаних з ними прав, а також ефективна участь громад в наданні та контролі за наданням послуг на місцевому рівні.

Під час заходу Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В´ячеслав Негода зазначив: «Децентралізація, як і будь-яка інша реформа, не має сенсу, якщо у житті мешканців громади не відбувається позитивних змін. Наближення якісних послуг до людей – це і є ті зміни, яких найбільше чекали і які вже відчули в багатьох громадах. Швидкі успіхи в цьому напрямку стали можливими в тому числі і завдяки державній підтримці та сприянню наших міжнародних партнерів».

Мартін Хагстрьом, Посол Швеції в Україні, вважає, що кінцевою метою реформи децентралізації в Україні є досягнення та підтримка високого рівня життя для звичайних громадян. Важливим аспектом реформи є надання високоякісних адміністративних послуг для всіх громадян і приватного сектора. За словами пана Посла, «ЄС і його держави-члени, в тому числі Швеція, віддані підтримці проведення реформи децентралізації в Україні, яка крім іншого передбачає розширення потенціалу місцевих громад».

Хьюг Мінгареллі, посол, Голова делегації ЄС в Україні, переконаний, що з підписанням угоди про партнерство лідери громад беруть сьогодні зобов’язання щодо дуже складного завдання створення центрів адміністративних послуг в своїх громадах. Це буде означати багато роботи і зусиль. Але, на думку посла, це буде винагороджуюче завдання. Добре функціонуючі центри адміністративних послуг могли б стати символом реформ на шляху до нової якості місцевого самоврядування в Україні: дружній і прозорий офіс, що забезпечує вільне від корупції надання послуг всім громадянам громади.

       За результатами конкурсу наше місто було відібране серед 80 претендентів для участі в проекті U-LEAD та стало фіналістом по отриманню допомоги на створення мобільного робочого місця. Це пілотний проект, який передбачає можливість надання адміністративних послуг у віддалених населених пунктах міста та району.  

Як відомо, компанія SKL International реалізує Початкову фазу проекту U-LEAD component 2 «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» у частині розбудови Центрів адміністративних послуг.U-LEAD є спільною програмою Європейського Союзу та його держав-членів – Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції.

Прес-служба Славутського МВК