ПИСАНКА – ВЕСЕЛКОВИЙ ЦВІТ

18 квітня біля міського Палацу культури відбувся пасхальний захід «Писанка – веселковий цвіт», присвячений 400-річчю першої писемної згадки про наше місто.

Організували таке дійство для славутчан управління культури та освіти виконавчого комітету Славутської міської ради.

З нагоди Великодня – найбільшого весняного релігійного свята – привітав усіх присутніх міський голова Василь Сидор.

Звернулися зі своїми духовними настановами священнослужителі міста – отець Микола та Павло, які окропили дітей та їх батьків священною водою.

У рамках свята діяла виставка великодніх композицій та писанок, які представили школи, дошкільні та позашкільні заклади міста. Хвалилися своїми творчими роботами і жителі міста.

Для усіх бажаючих була чудова нагода зробити фото на згадку біля пасхальної фотозони, взяти участь у майстер-класах, скуштувати смачних українських страв.

Програма свята була дуже насичена: натхненно декламувала свою творчість Марія Караван, у щирому виконанні пролунала пісня від подружжя Прокопчуків, цікаву казку про старовинні жорна повідав Роман Бачинський.

Танцювальні та пісенні номери дарували присутнім представники міського Палацу культури, дитячої школи мистецтв. До запального таночку запрошував усіх фольклорний гурт «Щедрик».

Усі бажаючі мали нагоду наглядно побачити імпровізовану світлицю, підготовлену працівниками Славутського історичного музею та міської бібліотеки, яка містила вироби та речі побуту славутчан, виготовлені ще в 19 ст. та на поч. 20 ст.

Крім того, пасхальне свято допомогло у встановленні ще одного рекорду нашого міста – найбільшої писанки висотою 1м. 76 см, яку виготовили гуртківці Станції юних техніків.

Прес-служба Славутського МВК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *