АКТУАЛЬНО

Відповідно доПостанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» та враховуючи, що середньодобова температура повітря перевищила +8 С, було прийнято рішення завершити  опалювальний сезон з 01 квітня 2017 року.

На жаль, через різкі зміни погодних умов у сторону похолодання наразі стоїть питання про відновлення теплопостачання.

Вчора, 19 квітня, поновили подачу тепла до приміщень Славутської ЦРЛ.

Сьогодні, на засіданні виконавчого комітету першочергово було піднято питання про можливість поновлення опалення до багатоквартирних будинків. На що начальник КП «Славутське ЖКО» Василь Яцюк повідомив:

– Робота котелень – складний технологічний процес, так як більшість діючих котлів високопотужні. Завершення опалювального сезону, так само як і його старт, займає близько 4 діб. Технічно неможливо виключити опалення, а потім за один день його включити. Інша сторона проблеми – в кадрах, так як під час опалювального сезону на котельнях міста працювало 42 оператора, які одразу після завершення опального періоду, враховуючи властивості сезонної роботи, були звільнені згідно з чинним законодавством.

Начальник управління освіти Ельміра Перепелиця доповіла щодо ситуації в освітній галузі. Так, у тих навчальних закладах, де є автономні котельні, подачу тепла відновлено. У решти закладів вносяться зміни до розкладу занять шляхом скорочення уроків; дозволено використовувати електро-зігрівальні прилади для підтримки температурного режиму.

Міський голова Василь Сидор підсумував, що на сьогоднішній день заяв від споживачів про продовження надання послуги з централізованого опалення до виконавчого комітету не надходило. Крім того, субсидіювання споживачів у разі поновлення централізованого опалення буде проводитися по літньому періоду, тож знову платіжки за тепло ляжуть на плечі славутчан. До питання доцільності поновлення опалення потрібно підходити виважено, тим більше, що з початком тижня прогнозують потепління.

Управлінню освіти та управлінню культури виконавчого комітету було доручено спільно з батьківським комітетом вжити заходів щодо забезпечення  температурного режиму та нормального процесу навчання. У разі необхідності переносити заняття на інший час, скорочувати їх тривалість тощо.

Прес-служба Славутського МВК