Міжнародна організація IREX запрошує до участі у проекті USAID ПУЛЬС

Міжнародна організація IREX оголошує конкурс на участь у проекті ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні») для бібліотек та громадських організацій об’єднаних територіальних громад УкраїниДедлайн – 3 травня 2017 року.

До участі запрошуються бібліотеки і громадські організації України з Одеської, Чернігівської, Житомирської, Полтавської, Київської, Запорізької, Луганської, Донецької, Вінницької, Сумської, Львівської, Черкаської, Хмельницької, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Чернівецької областей, що входять до об’єднаних територіальних громад (ОТГ) або громад, у яких уже призначено вибори у 2017 році, та прагнуть долучитись до реформи децентралізації і сприяти інформуванню громади про особливості місцевого самоврядування.

Коротко про проект

Проект ПУЛЬС направлений на посилення спроможності громад,  надання можливостей для їхнього формування та подальшого стабільного розвитку. Робота IREX в цьому проекті спрямована на інформування та залучення громадськості до процесу реформ децентралізації.

Учасниками стануть команди (бібліотека + партнерська громадська організація), які пройдуть відбір, тренінги, та у партнерстві проводитимуть заходи в рамках проекту.

Що очікується

Відібрані учасники проекту пройдуть триденний навчальний тренінг. На ньому вони дізнаються:

  • основи та практичні аспекти реформи місцевого самоврядування
  • успішні практики проведення змін у громадах
  • методи залучення учасників на заходи
  • засади успішної фасилітації
  • методи співпраці із ЗМІ

Організатори забезпечують проїзд учасників на тренінг, а також проживання та харчування під час навчання.

Після повернення в свої громади, бібліотеки та громадські організації будуть проводити спільні заходи з залученням громадян до реалізації реформи місцевого самоврядування.

В рамках проекту учасникам буде надана грантова підтримка, інформаційні матеріали,  консультації.

Для участі в конкурсі необхідно подати пакет наступних документів:

  • Одну спільну форму (бібліотека + ГО) заявки на конкурс: http://bit.ly/2oQWv3R
  • Скановані копії документів громадської організації (статут та витяг з державного реєстру)

Подаючи заявку, кандидати беруть на себе зобов’язання взяти участь у триденному тренінгу.

Заявки приймаються виключно електронною поштою на адресу ivoitsekhivska@irex.org з темою КОНКУРС_ПУЛЬС до 03 травня 2017 року включно.

За додатковою інформацією звертайтесь до координатора проекту Ірини Войцехівської:  (044) 537 06 04, ivoitsekhivska@irex.org.

Результати конкурсу будуть повідомлені відібраним учасникам електронною поштою до 10 червня 2017 року.

Проект виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві  з  Асоціацією міст України (АМУ), Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).