«КОРОНАЦІЯ УСПІХУ-2017»

18 травня у міському Палаці культури управлінням освіти виконавчого комітету Славутської міської ради була проведена урочиста церемонія нагородження учнів загальноосвітніх закладів міста, вчителів, творчих наставників – «Коронація успіху».

Цього дня відзначили кращих із кращих, талановитих та перспективних юних славутчан, які є гордістю і надією нашого міста, вчителів, тренерів, керівників гуртків, які допомагають своїм вихованцям розкритися, старанною працею та зусиллями ведуть їх до інтелектуальних висот.

Слова найщирішої вдячності учням, педагогам, батькам висловив міський голова Василь Сидор:

– Сьогодні ми маємо прекрасну нагоду подякувати батькам за належне виховання та підтримку своїх дітей, педагогам – за плідну працю, наполегливі старання, спрямовані на якісне навчання учнів. Завдячуючи вам, ми маємо багато досягнень і успіхів. Переконаний, що наші юні обдарування – це майбутнє України.

У свою чергу, подякувала Василю Богдановичу, батьківській громаді, вчителям за підтримку та допомогу заступник начальника управління освіти Тетяна Вісик, а також висловила надію, що в такій подальшій тісній співпраці здобуватимуться нові перемоги.

Далі, власне, й розпочалася церемонія нагородження. Відзнак було чимало, адже цей рік був як ніколи плідним на успіхи: 41 учень виборов призові місця у обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін,  39 – в творчих конкурсах та 21 – в спортивних змаганнях, серед яких 5 перших місць у Всеукраїнських олімпіадах, 10 – в творчих конкурсах, 8 –  в спортивних.

Із гордістю нагородили переможців Всеукраїнського та обласного етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін,  обласного етапу захисту наукових робіт Малої академії наук, предметних турнірів – а це 47 учнів та 4 команди.

Відповідно до наказу Департаменту  освіти і  науки Хмельницької обласної державної адміністрації грошові премії були вручені 12-м переможцям, які вибороли І та ІІ місця у ІІІ обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів.

Відзнакою «Коронація успіху-2017» були нагороджені переможці творчих обласних, Всеукраїнських, Міжнародних  конкурсів та змагань: 37 учнів та 4 команди позашкільних навчальних закладів, народний художній колектив театр естрадної пісні «Водограй», зразковий хореографічний ансамбль «Альянс», театральна студія «Фора» БДТ, фольклорний гурт «Веретенце» ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

За спортивні успіхи було відзначено 22 юних спортсмена та 5 команд ДЮСШ, команда учнів ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.

Не забули і за тих, хто тільки розпочав свою участь у предметних олімпіадах – 9-м учням початкової школи були вручені дипломи переможців предметних олімпіад.

Кульмінацією урочистого заходу була передача перехідного кубку переможців Спартакіади школярів міста. Цьогоріч він знову повернувся до НВК «Спеціалізована школа, ліцей «Успіх» із ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та був вручений директору навчального закладу Інні Зайонц.

Уже третій рік поспіль під час «Коронації успіху» відзначають найкращих серед кращих. Окремі номінації отримали: Іванюк Єлізавета (НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх»), Шкляр Вадим (НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх»), Рабченюк Богдан (НВК «ДНЗ – ЗНЗ І ступеня»), Юрчик  Микола (НВК, ЗОШ І-ІІІст., гімназія» № 5), Ситняк Вікторія (НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх»), Гедзюк Андрій (вихованець СЮТ); школою року визнана НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх».

Від нагороджених учнів виступила Єлізавета Іванюк, яка подякувала усім за підтримку, а також запевнила, що це не останні досягнення та перемоги.

Під час церемонії вітали усіх присутніх талановиті вихованці Будинку дитячої творчості: колектив зразкового театру естрадної пісні «Водограй», хореографічного ансамблю «Альянс», гурток спортивно-бального танцю  «Грація», гурток народного танцю «Дивосвіт», а також Микола Левін, Катерина Мальчик. Свої музичні вітання подарував хор ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

Прес-служба Славутського МВК