У СЛАВУТІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР АГЕНЦІЇ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ

13 червня 2017 року в приміщенні залу засідань виконавчого комітету Славутської міської ради відбувся навчальний семінар «Практичні поради по створенню агенції місцевого розвитку» під керівництвом  експерта ГО «Рівненська агенція регіонального розвитку», експерта з питань сприяння бізнесу Сергія Ващука.

Мета даного заходу полягала у наданні необхідних практичних порад та консультацій щодо організації та діяльності агенції місцевого розвитку (АМР).

Керівник семінару поділився досвідом Рівненської агенції регіонального розвитку та розповів про можливості і проблеми у створенні такої інституції у місті Славута, також про можливі види діяльності, які реалізує агенція. Також було запропоновано різні правові та організаційні форми  діяльності такої агенції та тих, хто може бути зацікавлений у створенні та роботі агенції місцевого розвитку.

Експерт пояснив, що одним із найважливіших завдань АМР є створення мережі співпраці. Вона повинна включати не тільки засновників та членів ради, а й усіх тих осіб та інституції, які є важливими з точки зору діяльності Агенції.

Крім теорії, семінар включав практичне завдання, пов’язане із діяльністю агенції місцевого розвитку, у якому взяли участь працівники виконавчого комітету та депутати міської ради.

Сергій Ващук ознайомив присутніх із грантовою заявкою про розвиток Індустріального парку як один із елементів посилення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості міста Славути, яка подавалася на запит Європейської комісії «Мери за економічне зростання».

Начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив, інвестицій та міжнародних зв’язків Олена Бондар