ПРИВІТАЛИ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ СЛАВУТЧИНИ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

У п’ятницю, 16 червня, у міському Палаці культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

Урочисте свято розпочалося із численних вітань, адресованих людям, які вірно служать клятві Гіппократа та готові повсякчас прийти на допомогу хворим.

Із найкращими побажаннями звернулися до присутніх колег головний лікар Славутської ЦРЛ Віктор Іващук та головний лікар ЦПМСД Олег Гаврилюк, які відзначили високу професійність та відданість роботі славутських медиків, їхню клопітку, багатолітню працю та досвід.

Привітав “винуватців свята” міський голова Василь Сидор та заступник міського голови Ігор Піголь.

Василь Богданович висловив слова подяки та вдячності працівникам медичної галузі, які щоденно віддають себе благородній справі – збереженню життя і здоров’я громадян.

За багаторічну сумлінну працю, професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника відзнаками виконавчого комітету Славутської міської ради «Знак пошани» були нагороджені заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Славутського ЦПМСД Ольга Олексіївна Пазюрич та заступник головного лікаря з дитинства та пологової допомоги Славутської центральної районної лікарні Соколов Геннадій Едвінович.

Почесні грамоти та цінні подарунки були вручені лікарю-педіатру Славутського ЦПМСД Оксані Володимирівні Остапчук та лікарю кардіологічного відділення Славутської ЦРЛ Аллі Антонівні Гвоздь.

Урочисте дійство з нагоди Дня медичного працівника продовжилося святковим концертом, підготовленим хореографічними та вокальними колективами міського Палацу культури.

Прес-служба Славутського МВК