СЛАВУТУ ВІДВІДАЛА НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО

17 червня місто Славуту відвідала відомий український політик, екс-прем’єр-міністр України, народний депутат України Юлія Володимирівна Тимошенко.

Зустрічав високоповажну гостю міський голова Василь Сидор.

Перед початком прес-конференції, Юлія Володимирівна поклала квіти до Стели пам’яті Героїв АТО Славутчини та вшанувала загиблих Героїв хвилиною мовчання.

Далі, в кабінеті міського голови, народний депутат зробила запис у книзі почесних гостей міста, переглянула відео-кліп про її підтримку славутчанами під час ув’язнення режимом Януковича та долучилася до вишивання прапору Славути, за що отримала відповідний Сертифікат.

Після прес-конференції, на площі біля Будинку рад, пані Юлія поспілкувалася з людьми.

Незважаючи на безперервний дощ, за підрахунками організаторів, велелюдний захід відвідало понад 3 тисячі мешканців міста та найближчих районів.

Підтримку відомому державному діячу також засвідчив популярний український артист Павло Зібров, який подарував усім присутнім на площі яскраву концертну програму.

На завершення зустрічі, Юлія Тимошенко подякувала славутчанам за небайдужість та висловила упевненість в щасливому майбутньому української держави.

Детальніше, читайте в наступному номері газети «Вісті Громади».

Прес-служба Славутського МВК