НА СЕРПНЕВІЙ СЕСІЇ МІСЬКРАДИ

30 серпня відбулося пленарне засідання 22 сесії міської ради сьомого скликання. Перед початком засідання депутати хвилиною мовчання  вшанували пам’ять захисника України, славутчанина, Андрія Миколайовича Левчука та керівника КП «Славутське УВКГ» Леоніда Адамовича Степанюка.

Далі, власне, розпочалося засідання, на якому було:

  • Внесено зміни до бюджету міста Славути на 2017 рік.
  • Затверджено План місцевого економічного розвитку м.Славута та приєднання до Ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання».
  • Внесено зміни до Програми розвитку парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Славутський», затвердженої рішенням Славутської міської ради №16-17/2017 від 03.03.2017р.
  • Затверджено концепцію індустріального (промислового) парку «Славута» в новій редакції.
  • Внесено зміни до Комплексної програми профілактики злочинності в місті Славута на 2016-2020 роки.
  • Внесено зміни до Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти й порядку в м. Славута, затверджених рішенням Славутської міської ради від 31.01.2014р. №15-38/2014.
  • Розглянуто земельні питання.

Також пройшло обговорення і прийнято рішення з питання використання надлишків піску та його забір на ділянці по вулиці Військовій для забезпечення господарсько-побутових потреб міста. Депутати продовжили дозвіл на відбір піску для потреб міста.

Ще одне питання, яким депутати зацікавилися, висловлювали свої думки та пропозиції – надання дозволу державному підприємству «Славутське лісове господарство» на виготовлення документації із землеустрою.

Крім того, було заслухано звітну інформацію про фінансово-господарську діяльність КП «Славутське ЖКО» за І півріччя 2017 року та підготовку до опалювального сезону 2017-2018 років.

З метою визначення ефективності комунальних підприємств міста –  «Славутське ЖКО» та «Славутське УВКГ», депутати зійшлися на тому, що протягом чотирьох місяців, починаючи з 1 вересня, буде проведений аудит фінансово-господарської діяльності цих підприємств.

Із усіма рішеннями Славутської міської ради ви можете ознайомитись на офіційному веб-сайті міста – www.slavutamvk.info.

Прес-служба Славутського МВК