ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ НАДАННЯ СУБСИДІЇ

Кабінет Мініcтрів України своєю постановою від 18.08.2017 р. № 609 вніс зміни до порядку надання населенню житлових субсидій.

Передбачено під час здійснення розрахунку субсидії на наступний період у травні для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді, враховувати доходи за третій – четвертий квартали попереднього року, а розрахунок субсидії на опалювальний сезон у жовтні проводити на підставі доходів за перше півріччя поточного року.

Надано можливість у разі смерті особи, якій було призначено субсидію, виплачувати готівкові кошти субсидії на придбання твердого палива та частину невикористаної суми субсидії на індивідуальне опалення одній із осіб, з урахуванням яких субсидія розраховувалася.

При призначенні субсидії на наступний термін враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг, якщо загальна її сума перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн.).

Також внесено зміни щодо соціальних нормативів споживання природного газу для приготування їжі та підігріву води, а саме:

для користування послугами з газопостачання за наявності газової плити в разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача для призначення субсидії встановлено соціальну норму в розмірі 5,4 куб. метра на одну особу на місяць;

за наявності газової плити та газового водонагрівача – 10,5 куб. метрів на одну особу на місяць.

Начальник управління                                                       П.Козелець