ОГОЛОШЕННЯ

 

У рамках Програми Федерального міністерства економіки і енергетики з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна: Fit for Partnership with Germany – готуємося до партнерства з Німеччиною (далі – Програма) у жовтні 2017 року планується проведення за участю експертів проекту GIZ інформаційно-консультаційного семінару та конкурсного відбору претендентів із числа представників управлінського персоналу підприємств області на стажування у Німеччині у 2018 році.

Інформація щодо Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва у Хмельницькій області

 20 липня 2017 року підписано Спільну заяву про подальше співробітництво щодо підвищення кваліфікації управлінських кадрів для сфері підприємництва України між Урядом України та Урядом Федеративної Республіка Німеччина.

В рамках двостороннього співробітництва Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) реалізують Програму з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: Fit for Partnership with Germany – Готуємося до партнерства з Німеччиною.

Програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств та кваліфікації українських менеджерів.

У 2018 році українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за наступними напрямками:

 1. Економічна кооперація без галузевої специфіки, за загальними
  напрямками (виробництво, надання послуг, торгівля тощо).
 2. Економічна кооперація з галузевою специфікою за напрямками:
  2.1 Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості.
 • Економічна кооперація у секторі екологічної утилізації відходів.
 • Економічна кооперація у секторі охорони здоров’я.
 • Економічна кооперація в аграрному секторі.

Учасниками Програми можуть стати керівники середньої і вищої ланки та менеджери зі складу кадрового резерву бізнес-структур, що планують або здійснюють   зовнішньоекономічну   діяльність,   та   відповідають   наступним вимогам:

– вік від 25 до 45 років;

-вища освіта;

 • посада – керівники середньої і вищої ланки та менеджери підприємств, що мають повноваження вести переговори і приймати рішення;
 • володіння іноземною мовою (англійська, російська – для керівників сільськогосподарських підприємств та топ-менеджерів);
 • підприємство зацікавлено    у    встановленні    ділових    зв’язків    з підприємствами Німеччини.

Тривалість стажування – один місяць за рахунок Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

Учасники Програми отримують у Німеччині можливість:

« налагодити особисті контакти з компаніями у Німеччині, знайти надійних партнерів;

 • безпосередньо ознайомитись з обладнанням, матеріалами та технологіями німецьких компаній і закупити їх;
 • вивчити потенціал збуту власної продукції у Німеччині;
 • набути глибоких знань, навичок та компетенцій, необхідних для підвищення конкурентоздатності власного підприємства та сталого співробітництва з німецькими компаніями.

З питань участі в інформаційно-консультаційному семінарі та конкурсному відборі за участю експертів проекту GIZ (жовтень 2017 року) звертатися за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, кабінет 135-136.

Контактна особа – Сліпко Олена Петрівна, тел. (0382) 76-59-89, 65-41-86, (097)673-17-37.

Більш детально з умовами участі у Програмі та вимогами до претендентів на стажування можна ознайомитись за посиланням: https://ukraine.managerprogramm.de