ШАНОВНІ СЛАВУТЧАНИ! ГОЛОСУЙТЕ ЗА ПРОЕКТИ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ!

Ось і наближається ще один важливий етап впровадження Громадського бюджету у м.Славута – це етап ГОЛОСУВАННЯ за проекти громадського бюджету, які надійшли до виконавчого комітету Славутської міської ради, пройшли експертну перевірку та отримали позитивну оцінку.

Наразі маємо 10 таких проектів. Всі ви були ознайомлені з кожним проектом у попередніх номерах газети, на Ярмарку проектів Громадського бюджету, який відбувся 24 серпня 2017 року, а також на постійній основі ви могли ознайомитися з даними проектами на офіційному сайті м.Славута у розділі «Громадський бюджет» Ø «Подані проекти».

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та голосування за них.

Тому звертаємося до Вас – не будьте байдужими, долучайтеся до розвитку нашого міста та віддайте свої два голоси за проекти, які можуть бути реалізовані на Вашій території.

Голосування за проекти триватиме з 15 вересня по 30 вересня (включно) 2017 року., з 8.00 до 17.00 години в ЦНАПі , у часи роботи визначених пунктів голосування та на офіційному сайті міста Славута https://slavuta-mvk.info .

В голосуванні за проекти мають право брати виключно мешканці міста Славути. Кожен мешканець міста може проголосувати за – 2 проекти – один поточний і один капітальний.

Голосування за проекти здійснюється:

– на першому поверсі приміщення виконавчого комітету Славутської міської ради (фойє) в робочі дні з 08.00 до 17.00 години (п’ятниця до 16.00) за адресою: вул.Соборності, 7, шляхом заповнення друкованого бланку (друковані бланки для голосування знаходитимуться в кабінеті «Відділ інвестицій» міської ради на першому поверсі) – (при собі обов’язково мати паспорт), або

– в Центрі надання адміністративних послуг у м.Славута в робочі дні з 08.00 до 17.00 години (п’ятниця до 16.00) за адресою: вул.Миру, 102, шляхом заповнення друкованого бланку (друковані бланки для голосування знаходитимуться на рецепції приміщення ЦНАПу) –  (при собі обов’язково мати паспорт) , а також

– на офіційному сайті м.Славута https://slavuta-mvk.info у розділі «Громадський бюджет» Ø «Голосування» шляхом заповнення електронного бланку для голосування.

Проекти-переможці

Переможцями голосування є проекти, які набрали найбільшу кількість голосів. Кількість переможців проекту обмежується обсягом бюджетних асигнувань у бюджеті міста.

Орган місцевого самоврядування не визначає проекти-переможці конкурсу, це робить громада у визначений спосіб.

Проекти-переможці реалізуються структурними підрозділами/комунальними установами органу місцевого самоврядування у встановлений законодавством спосіб.

Начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив, інвестицій та міжнародних зв’язків Бондар О.М.