Оголошення про формування єдиної конкурсної комісії з відбору незалежних членів Наглядової ради комунальних унітарних підприємств міста Славути

На виконання пункту 5.3. розділу 5 Порядку утворення, організації діяльності та ліквідації Наглядової ради комунального унітарного підприємства, заснованого на комунальній власності територіальної громади м. Славути, затвердженого рішенням Славутської міської ради від 30.08.2017 р. № 8-22/2017 «Про Наглядові ради комунальних унітарних підприємств міста Славути», виконавчий комітет Славутської міської ради оголошує про формування єдиної конкурсної комісії з відбору незалежних членів Наглядової ради комунальних унітарних підприємств міста Славути: Комунального підприємства «Славутське житлово-комунальне об’єднання», Славутського управління водопровідно-каналізаційного господарства.

Головам депутатських фракцій Славутської міської ради для делегування до складу єдиної конкурсної комісії свого представника необхідно подати до виконавчого комітету Славутської міської ради  протокол засідання фракції з рекомендаціями щодо делегування свого кандидата до конкурсної комісії, заяву  кандидата про членство в конкурсній комісії, резюме представника (кандидата).

 

Телефон для довідок: 2-36-71.