ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

У зв’язку із подіями, які днями відбулися у Калинівці, командування військової частини А1358 звертається до місцевого населення із застереженням від провокаційних дій біля військової частини А1358 (с.Цвітоха Славутського району) та нагадує, що:

  1. Повітряний простір над військовою частиною та забороненою зоною навколо неї є безпольотною зоною.
  2. З метою недопущення диверсій на об’єкті, на підступах навколо військової частини встановлено вибухові мінні загородження.

Поява та проліт пілотуємих літальних апаратів та легкомоторних (безпілотних) літальних апаратів у безпольотній зоні військової частини є потенційно небезпечно для військової частини та розцінюється, як напад на об’єкти, що охороняються військовослужбовцями.

Відповідно до вимог статті 21 Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України при виявленні літальних апаратів зброя буде застосовуватись без попередження про намір застосування зброї та без попереджувального пострілу у гору. Причетних до таких інцидентів осіб – затримуватимуть і притягуватимуть до відповідальності згідно із законодавством України.

Крім того, командування звертається з проханням до населення про необхідність інформування працівників Служби безпеки України, Національної поліції України, посадових осіб військової частини А1358, щодо появи в районі військової частини А1358 підозрілих осіб.