ШАШКОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ «РІДНЕ МІСТО»

І все ж таки він відбувся. Перенесений через несприятливі погодні умови, рекордний масовий турнір з шашок з нагоди 400-річчя міста Славути пройшов на базі ЗОШ №1.

Спочатку змагання планували провести на найдовшій лавці міста біля річки Утка. Одночасно за шахові дошки повинні були сісти біля 100 дітей, дорослих і гостей нашого міста. З цією метою силами любителів шашок та шахів під керівництвом великого ентузіаста настільних ігор, вчителя ЗОШ №4 Гамузи Андрія Адамовича були виготовленні дошки для гри. Активно сприяли у підготовці учасників турніру міське управління освіти та керівництво батьківських комітетів загальноосвітніх шкіл нашого міста та любителів спорту. Однак погода внесла свої корективи, і турнір був перенесений.

Велике бажання провести змагання на своїй базі виявило керівництво та актив ЗОШ №1. За малий проміжок часу був підготований зал та обладнання для рекордного числа учасників.

Згідно з регламентом змагання пройшли серед хлопців, дівчат та дорослих, які виконували роль капітанів команд. Через велику кількість учасників довелося провести відбіркові тури. Особливо масово були представлені команди господарів ЗОШ №1 та також ЗОШ №4 та №5. Обмежень за віком не було. І наймолодші учасники змагалися з більш старшими суперниками та найчастіше на рівних.

Завдяки зусиллям організаторів турніру за шашкові дошки сідало одночасно більш 60 людей. Від туру до туру кількість претендентів на нагороди поступово зменшувалася. Але невдахи, які переходили у розряд глядачів, активно підтримували своїх друзів.

У підсумку серед хлопців перемогу святкував Гордєєв  Владислав, представник ЗОШ №4, друге та трете місце розподілили Пахомов Костянтин (ЗОШ №7) та Кузмінчук Євген (ЗОШ №2).

Серед дівчат найкращими стали Дзяна Марина (№4), Климчук Славіна (№1), Садовська Катерина (№5).

З-поміж капітанів не було рівних Гамузі Андрію (№4).

Дуже достойну гру продемонстрував вчитель школи №1 Романюк Руслан, який у підсумку став срібним призером. А ось юна учасниця Кукуруза Вероніка, яка була капітаном команди ЗОШ №6, зуміла завоювати бронзову нагороду.

За підсумками загальнокомандних змагань з мінімальним розривом 1-ше місце та почесний кубок міського голови дістався команді ЗОШ №4. Слідом фінішувала команда господарів – школа №1. Їм дістався кубок, якій був наданий міським центром «Спорт для всіх». Почесне трете місце дісталося команді школи №7.

Учасників змагань від імені міського голови привітав начальник відділу молоді та спорту Олександр Косюк, який вручив пам’ятні медалі найкращим гравцям змагань. Головний суддя спортивних заходів Валерій Шабуров вручив пам’ятні кубки переможцям змагань та капітанам команд.

За єдиною думкою учасників та гостей турнір вдався та буде проводитись регулярно.

Оргкомітет висловлює велику подяку керівництву міста, управлінню освіти, керівництву загальноосвітніх шкіл, директору ЗОШ №1 Олегу Іваненко за чудову підготовку змагань.

Також міський центр ФЗН «Спорт для всіх» має за мету ініціювати протягом року проводити «Дитячи ігри» серед дошкільнят та учнів молодших класів за доступними видами спорту та сімейні змагання.

Чекаємо пропозицій від працівників дошкільних закладів та шкіл міста, батьків та любителів спорту.

Наш контактний телефон (097) 3205960.

Міський Центр ФЗН «Спорт для всіх»