МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ УПОВНОВАЖЕНИХ ПРЕДСТАВНИКІВ-ЧЛЕНІВ АМУ

Сьогодні, 14 листопада, у Києві відбулися Загальні Збори Асоціації міст України, у яких взяв участь міський голова Василь Сидор.

На порядок денний було винесено ряд організаційних питань діяльності Асоціації. Зокрема, міські голови заслухали Звіт про роботу Правління та Виконавчої дирекції Асоціації міст України за 2017 рік та ухвалили Фінансово-господарський звіт Правління Асоціації міст України за 2017 рік та бюджет АМУ на 2018 рік.

Під час зборів вдалося знайти порозуміння з питань, пов’язаних з виконанням державою своїх соціальних зобов’язань щодо надання громадянам України соціальних пільг, компенсацій та гарантій, які встановлені законами України (фінансування пільгових категорій населення залишається за державою), щодо списання середньострокових позик минулих років, що виникли через прорахунки тодішнього Мінфіну, а також з питання  погашення заборгованості за різницею в тарифах. Усі ці проблемні питання будо узгоджено між АМУ, Прем’єр -Міністром України В.Гройсманом та народними депутатами України.

Далі Збори перейшли до розгляду питання обрання Голови Асоціації. Правління АМУ рекомендувало на цю посаду вдруге обрати Київського міського голову Віталія Кличка.  За підсумками голосування його кандидатуру учасники Зборів підтримали одноголосно.

Загальні Збори схвалили оновлений склад Правління АМУ.

Прес-служба Славутського МВК