РЯДИ ІНСПЕКТОРІВ ПРАЦІ ПОПОВНЮЮТЬСЯ: ПОСВІДЧЕННЯ ІНСПЕКТОРА ПРАЦІ ОТРИМАЛИ ФАХІВЦІ СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

   

Начальник Управління Держпраці у Хмельницькій області Олексій Глушаков вручив посвідчення інспекторам праці Славутської міської ради.

Сьогодні посвідчення інспектора праці отримали: Хмелевський Олександр Вікторович – заступник начальника управління, начальник відділу праці управління соціального захисту населення та Жаров Анатолій Володимирович – головний спеціаліст – інспектор праці відділу праці управління соціального захисту населення виконавчого комітету Славутської міської ради.
З 16 травня 2017 набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 295 „Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, яка спрямована на запровадження механізмів легалізації зайнятості та заробітної плати, пов’язаних із делегуванням органам місцевого самоврядування повноважень із здійснення контролю у сфері зайнятості та оплати праці.
Пунктом третім Порядку визначено, що контрольні повноваження інспектора праці підтверджується службовим посвідченням, затвердженим наказом Міністерства соціальної політики України від 24.05.2017 № 866 „Про затвердження форми та опису службового посвідчення інспектора праці”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 травня 2017 року за № 681/30549.
Вкотре Управління Держпраці попереджає підприємців, що в регіонах можуть виникнути випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом інспекторів праці, які нібито мають повноваження на інспекційне відвідування. Погрожуючи великими штрафами, псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші.
Інформацію щодо виданих посвідчень інспекторам праці органів місцевого самоврядування можна перевірити на сайті Держпраці у розділі “Здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю” підрозділі – Інформація про службові посвідчення інспекторів праці органів місцевого самоврядування або за телефоном (044) 288-10-00.
Прес-служба Славутського МВК