Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану міста Славута Хмельницької області»

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з внесенням змін до  містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555, Наказу Мінрегіонбуду України від 02.06.2011  N 64 виконавчим комітетом Славутської міської ради розпочато процедуру обговорення проекту містобудівної документації «Внесення  змін  до Генерального  плану    міста  Славута   Хмельницької   області».

Генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту. Склад   та   зміст   містобудівної документації визначається згідно державних норм та стандартів. Завданням  даної  роботи є  внесення змін в діючу містобудівну документацію «Генеральний план м. Славута», затвердженого Славутською міською радою у 2008 році,  з метою подальшого вдосконалення і розвитку територій міста, ринкових земельних відносин, здійснення пріоритетних заходів в галузі ефективного використання та охорони територій та земель, забезпечення реалізації громадянами, юридичними особами, права власності на землю, узгодження у проектних рішеннях державних, громадських, приватних інтересів.  Внесення змін включає в себе в т.ч:

  • врахування погодженої містобудівної, земельної та проектної документації, розробленої за останні роки на підставі аналізу існуючих нормативно-правових умов та містобудівної ситуації, що склалася;
  • зміну функціонального призначення територій;
  • коригування схеми вулично-дорожньої мережі, санітарно-захисних то охоронних зон з урахуванням існуючої забудови;
  • розробка та включення до генерального плану додаткових розділів інженерно-технічних заходів цивільного захисту(розробляється за окремим завданням на проектування), меж та режимів використання зон охорони пам’яток культурної спадщини(розробляється за окремим завданням на проектування), проектів детального проектування території окремих мікрорайонів(розробляється за окремим завданням на проектування);
  • оновлення містобудівної документації шляхом перенесення графічних матеріалів у векторну цифрову форму.

Термін дії генерального плану безстроковий.  Розрахунковий період генплану – 20 років(до 2036-37 р.р.). Техніко-економічні розрахунки генерального плану є орієнтовними і не можуть використовуватись замість спеціальних схем, проектів та програм розвитку різних галузей міського господарства та підсистем міста.

 

 Основні орієнтовні техніко-економічні показники генерального плану(з урахуванням проекту змін):

Підстава для проектування є рішення  Славутської міської ради  № 17-50/2015   від 27.02. 2015 року «Про початок робіт з внесення  змін (коригування) до Генерального плану міста Славута (Плану зонування)». Замовник містобудівної документації по внесенню змін є виконавчий комітет Славутської міської ради. Розробник генерального плану (внесення змін) ТОВ «Златограф-Проект»,  м. Вінниця.

Ознайомитись з проектом містобудівної документації можна за посиланням: https://1drv.ms/f/s!Ah66vD5p3ODXskfscWUptpYtCcfc або безпосередньо в робочий час з 8.00 до 17.15 години в управлінні містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Славутської міської ради за адресою: м. Славута, вул. Миру, 102(центр надання адміністративних послуг).

Пропозиції до проекту змін містобудівної документації надаються та приймаються до виконавчого комітету Славутської міської ради в письмовій формі щоденно (крім вихідних) в робочий час з 8.00 до 17.15 години протягом 30 днів з моменту опублікування даного повідомлення. Відповідальним за організацію розгляду пропозицій є управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Славутської міської ради (м. Славута, вул. Миру, 102, керівник – Гедзюк В.В. , контактна особа – Зубова І.В.).

Пропозиції до проекту містобудівної  документації  мають право подавати:
1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи,  об’єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними згідно наданого переліку,  або  подані  після   встановленого   строку подання, залишаються без розгляду.

Після завершення терміну подання пропозиції до проекту змін містобудівної документації, їх опрацювання заплановано оприлюднення результатів їх розгляду та проведення громадських слухань. Про місце та час проведення громадських слухань за погодженням з розробником містобудівної документації буде повідомлено додатково. Проект змін містобудівної документації   підлягає розгляду містобудівною радою при відділі містобудування та архітектури Хмельницької ОДА (м.Хмельницький). Про місце та час проведення засідання містобудівної ради буде повідомлено відділом містобудування та архітектури Хмельницької ОДА додатково.   По завершенні процедури обговорення проекту змін до містобудівної документації, проект «Внесення  змін  до Генерального  плану    міста  Славута   Хмельницької   області» подається на  експертизу.  В подальшому проект  містобудівної документації підлягає затвердженню рішенням Славутської міської ради на черговій сесії  за умови отримання позитивних висновків експертизи.

.

 

Управління містобудування, архітектури та капітального будівництва

виконавчого комітету Славутської міської ради.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *