До відома керівників підприємств та суб’єктів підприємницької діяльності!

Виконавчий комітет Славутської міської ради інформує, що 09 листопада 2017 року відбулася зустріч першого заступника голови адміністрації Володимира Кальніченка з генеральним директором підприємства Зовнішньої торгівлі ТОВ Техімпекс (Республіка Польща) Кшиштофом Следзіньскі.
ТОВ Техімпекс пропонує клієнтам єдиної митної зони (Білорусь, Казахстан Україні та Молдові) ряд товарів та послуг. Зокрема, технологічні лінії для агрохарчової промисловості, промислового виробництва будівельних матеріалів; технологічні лінії для переробки пластмас і гуми; комплексні проекти термомодернізації об’єктів, будівель, мереж теплопостачання та інше.
Кшиштоф Следзіньскі повідомив, що наразі розглядається проект будівництва на Хмельниччині невеликого елеватору (37 т. тонн на зерно) та декількох підприємств з виробництва крохмалю, сиропу, фруктози та глюкози. Фінансування спільних інвестиційних проектів здійснюватиметься польськими інвестиційними банками в рамках урядової програми з підтримки експорту.
Результатом зустрічі стала домовленість учасників щодо визначення проектів, які будуть реалізовуватися на теренах Хмельницької області відповідно до потреб внутрішнього та зовнішнього ринків та підготовки пропозицій для подальшої співпраці.
Надсилаємо для ознайомлення, використання в роботі матеріали, надані польською стороною.

Додаток: програма Bank Gospodarstwa Krajowego у Варшаві «Підтримка зовнішньої діяльності польських суб’єктів господарювання» – в електронному вигляді.

Управління економічного розвитку Славутської міської ради,
тел. 7-17-25.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *