МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВЗЯВ УЧАСТЬ У ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД

4 грудня у Києві відбувся ІІ Всеукраїнський форум об’єднаних громад “Ініціативи, що змінюють життя”.

Захід згуртував місцеве самоврядування громад, бізнес спільноту, урядові структури, дипломатичні представництва, проекти міжнародної технічної допомоги довкола питань місцевого економічного розвитку, залучення інвестицій, розбудови малого та середнього бізнесу.

Головною метою участі у даному заході міського голови Василя Сидора була презентація першого в Україні мобільного ЦНАП головам ОТГ та експертній спільноті, який 30 листопада запрацював в Славутській громаді. Спеціальне авто, повністю облаштоване місцями для адміністраторів та відвідувачів, надаватиме 80 послуг у форматі «єдиного вікна» безпосередньо в селах та віддалених куточках міста.

Як зазначалося раніше, проект реалізований за підтримки міжнародних партнерів – Програми «U-LEAD з Європою». Тепер працівники ЦНАП регулярно відвідуватимуть мешканців віддалених населених пунктів: протягом тижня передбачено 5 маршрутів, які покривають 20 населених пунктів. Завдяки мобільному ЦНАП більше 8 000 жителів віддалених населених пунктів Славутської громади, в тому числі пенсіонери та люди з особливими потребами, отримають якісний доступ до адмінпослуг.

В мобільному ЦНАП надаватимуться найпопулярніші для жителів громади послуги, в перспективі працюватиме термінал для розрахунків платіжною карткою.

Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час презентації зазначив наступне:

«Реформа децентралізації – це у першу чергу – розвиток людського потенціалу. Невід’ємною складовою цього розвитку є наближення послуг до людини та надання якісних сервісів. Зокрема і адміністративних послуг. Центри надання адміністративних послуг є обличчям влади у громадах. Тому розбудова системи ЦНАПів є маркером успішності реформи».

Прес-служба Славутського МВК