ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ СПОРТИВНОГО ЖИТТЯ СЛАВУТИ

08 лютого у залі засідань Будинку рад зібралася ціла спортивна «родина» нашого міста, аби підвести підсумки спортивних досягнень славутчан за минулий рік та окреслити завдання на майбутнє.

Розпочав захід начальник відділу у справах молоді та спорту виконавчого комітету Славутської міської ради Олександр Косюк.

З нагоди урочистостей звернувся до присутніх міський голова Василь Сидор:

– Сьогодні ми зібралися не лише для того, щоб підвести підсумки, озвучити плани, а й ще раз з гордістю відзначити здобутки талановитих представників нашого міста та їхніх наставників.

Василь Богданович подякував усім, хто підтримує спортивну матеріальну базу, професійно тренує дітей та допомагає їм здобувати високі результати.

Основна частина заходу була присвячена нагородженню кращих із кращих спортсменів 2017 року та усіх тих, хто активно долучився до розвитку фізичної культури та спорту в нашому місті.

Окремі слова вдячності були адресовані спонсорам, які надвали матеріальну підтримку спортсменам міста Славута у 2017 році, а саме: Денису Генчику, Миколі Дубіні, Олександру Музалевському, Григорію Петровському.

За вагомий внесок у виховання підростаючого покоління, розвиток фізичної культури та спорту в загальноосвітніх навчальних закладах міста, розбудову та збереження матеріально-технічної бази також були відзначені начальник  управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради Ельміра Перепелиця, директор ЗОШ № 4 Ірина Янісевич, директор СЗОШ «Успіх» Інна Зайонц, директор ДЮСШ Ірина Яремчук, керівник КП «Славутське ЖКО» Василь Яцюк.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту міста, високі особисті досягнення відзнаки міського голови у відповідних видах спорту отримали:

Олексасндр Пилипчук  – «Кращий спортсмен 2017 року з силових видів спорту».

Віталій Якимчук – «Кращий боксер 2017 року»

Сергій Капуста – «Кращий тренер 2017 року» (індивідуальні види спорту).

Валентин Келюх – «Кращий тренер 2017 року» (ігрові види спорту).

Ольга Туніцька  – «Краща спортсменка  2017 року з тенісу настільного тенісу».

Муза Максим – «Кращий легкоатлет 2017 року».

Хижавський Олександр – «Кращий шахіст  2017 року».

Гуменюк Аліна  – «Краща футболістка  2017 року».

Броніч Назар – «Кращий футболіст 2017 року серед юнаків».

Антонюк Богдан – «Кращий футболіст  2017 року».

Також серед номінованих:

Світлана Холшевнік – за вагомий внесок в розвиток боксу в місті Славута у 2017 році та відмінну підготовку  вихованців до обласних та Всеукраїнських змагань та високі досягнення у спорті.

Наталія Пашинська – за вагомий внесок в розвиток плавання  в місті Славута у 2017 році та відмінну підготовку  вихованців до обласних та Всеукраїнських змагань

Гамуза Андрій – за вагомий внесок в розвиток настільних ігор в місті Славута у 2017 році, відмінну підготовку  вихованців до змагань та якісне проведення спортивно-масових заходів

Войтюк Олександр – за вагомий внесок в розвиток силових видів спорту  в місті Славута у 2017 році та якісне проведення спортивно-масових заходів

Директор Центру ФЗН «Спорт для всіх» Валерій Шабуров був номінований як «Кращий організатор фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової  роботи  в 2017 році».

Сподіваємось, що на цьому спортивні здобутки славутчан не закінчаться. Бажаємо юним спортсменам та їхнім наставникам й надалі тримати високий професійний рівень, продовжувати примножувати перемоги та прославляти рідне місто.

Прес-служба Славутського МВК